بنر
بنر
بنر
بنر
تزیین تولد تاثیر بسیار زیادی در هر چه بهتر برگزار شدن تولد دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین بادکنک تولد بزرگسال جلب می نماییم. 

alt

تزیین بادکنک تولد بزرگسال با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین بادکنک تولد بزرگسال " تزیین میز تولد بزرگسال | تزیین بادکنک تولد بزرگسال ساده | تم تولد بزرگسال| تم تولد خاص | تم تولد بزرگسال ساده | بادکنک آرایی تزیین میز تولد ساده و کم هزینه | تزیین میز تولد بزرگسال مردانه | تم تولد بنفش بزرگسال یکی از نکات قابل توجه که در تزئینات مربوط به بادکنک آرایی باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید، انتخاب بادکنک مناسب و شیوه تزئین بادکنک‌ها هست. همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، استفاده از بادکنک جشن تولد برای تمامی سنین و جنسیت‌ها لازم است؛ اما این مطلب به هیچ عنوان به معنی یکسان بودن تزئینات بادکنک تولد نخواهد بود. 
یکی از ساده‌ترین و در عین حال جالب‌ترین تزئینات بادکنک تولد برای کودکان، دیوار بادکنکی هست. برای انجام این کار لازم است قسمتی از منزل را که پیشنهاد می‌کنیم دیواری خالی از هر گونه قاب عکس و… باشد، انتخاب کنید و تعداد زیادی بادکنک باد شده را به فاصله کمی از یکدیگر به دیوار بچسبانید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین بادکنک تولد بزرگسال فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین بادکنک تولد بزرگسال 1401

برای اینکه بتوانید برای جشن تولد همسر و یا والدینتان با استفاده از بادکنک‌های لاتکس، ریسه عددی تولد درست کنید، لازم است که یک یا چند رنگ زیبا و متفاوت از بادکنک‌ها را تهیه کرده و آن‌ها را با استفاده از نخ و چسب، به شکل اعداد سن تولد به هم چسبانده و در نهایت آن‌ها را روی دیوار نصب کنید. علاوه بر این، می‌توانید یک یا چند بادکنک ماری در ابعاد مختلف نیز تهیه کرده و با بستن کش یا نخ به دور به بادکنک، آن‌ها را به اعداد لاتین تولد تبدیل کنید.

بادکنک‌های بلک لایت، از جذاب‌ترین و شیک‌ترین بادکنک‌ها هستند که در انواع جشن‌های بزرگسالان از جمله جشن تولد مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای استفاده از این بادکنک‌ها، کافی است آن‌ها را از سقف آویزان کنید و یا به صورت پراکنده روی میز تولد و محیط جشن قرار دهید. با تاریک کردن محیط جشن، خواهید دید که این بادکنک‌ها تا چه حد درخشندگی دارند.

اگر بخواهید این بادکنک‌ها را برای جشن‌های بزرگسالان استفاده کنید، می‌توانید با قرار دادن آن‌ها در کنار یکدیگر، طرح جالبی از یک اسم یا شکل مخصوص مانند ستاره، گل و… طراحی کنید. علاوه بر این کار، می‌توانید لامپ‌های آل ای دی مخصوص تولد را درون بادکنک‌های ساده قرار دهید و سپس بادکنک‌ها را به وسیله روبان از سقف آویزان کنید. درخشندگی بی‌نهایت زیبای این بادکنک‌ها زیبایی حیرت‌انگیزی به جشن می‌دهد.

تزیین بادکنک تولد بزرگسال 2022

alt

بنر

تم تولد بنفش بزرگسال 

alt

تزیین میز تولد بزرگسال مردانه 

alt

بادکنک آرایی تزیین میز تولد ساده و کم هزینه 

alt

تم تولد بزرگسال ساده 

alt

تم تولد خاص  

alt

تم تولد بزرگسال 

alt

تزیین بادکنک تولد بزرگسال ساده  

alt

تزیین میز تولد بزرگسال  

alt

تزیین بادکنک تولد بزرگسال 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

 

 

برای بادکنک آرایی در تهران میتوانید با خانم زرنیقیان شماره 09124407550 تماس حاصل فرمایید.

در ادامه چند نمونه کارهای زیبای خانم زرنیقیان رو میبینید:

 

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها