بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
وقتی در بازار برای خرید شومیز قدم بر می دارید اولین نکته در نظر گرفتن اندامتان است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل شومیز جلب می نماییم. 

alt

مدل شومیز با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل شومیز " مدل شومیز بلند | مدل شومیز گلدار | مدل شومیز حریر | شومیز به انگلیسی | مدل شومیز مجلسی شیک | شومیز دامن | شومیز چیست | شومیز به ترکی سعی کنید در انتخاب شومیز از نوع طرح دار سراغ طرح های شلوغ نروید چون سن شما را بیشتر نشان می دهند. در عوض داشتن گلهای درشت و ترکیب دو یا سه رنگ می تواند ظاهری پیچیده در عین حال جذاب برایتان ایجاد کنند و شما را چاق تر یا لاغرتر از حد معمول نشان ندهد. برای ست کردن لباس برای نوروز نیز سعی کنید از شومیز های طرح درا همراه با شلوار جین آبی و یا رنگی استفاده کنید.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شومیز  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل شومیز 1401

اندام به شکل سیب:‌ اگر اندامی به شکل سیب دارید باید شومیزی بخرید که کمر پهنی دارد و در قسمت شانه‌ها و پایین لباس حالت جذب‌تری پیدا می‌کند.
اندام به شکل گلابی: اگر اندامتان شکل گلابی است باید به سراغ شومیزهایی بروید که در ناحیه پایینی لباس پهن‌تر و گشادتر هستند. قسمت شانه‌ها و سینه شومیز برای اندام‌های گلابی‌شکل باید تنگ‌تر باشد. برخی از شومیزها دارای کمربند هم هستند و در این ناحیه با کمربند یا کش تنگ می‌شوند. اینها هم گزینه خوبی برایتان خواهند بود.
اندام ساعت‌شنی: کسانی که اندامشان شبیه ساعت شنی است، باید به‌دنبال خرید شومیزهایی باشند که در ناحیه شانه و ران حالت آزادتری دارد. بهتر است که برش شومیز در ناحیه کمر جمع و جذب باشد. تا زیبایی اندام فرد به رخ کشیده شود. اگر شومیزی ساده در اختیار دارید هم می‌توانید با اضافه‌کردن یک کمربند به آن، خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر شوید.
اندام مستطیلی: کسانی که اندام مستطیلی دارند یعنی بالاتنه و پایین‌تنه‌شان در یک راستاست و پستی و بلندی زیادی در مسیر اندامشان شاهد نیستیم. این دسته از افراد باید به سراغ شومیزهایی بروند که اپل در بخش شانه‌های‌شان کار گذاشته شده است.
اندام مثلثی: اگر اندامتان به شکل مثلث است، باید شومیزی بخرید که حالت جذب دارد.

مدل شومیز 2022

alt

شومیز به ترکی 

alt

بنر

شومیز چیست  

alt

شومیز دامن 

alt

مدل شومیز مجلسی شیک  

alt

شومیز به انگلیسی  

alt

مدل شومیز حریر  

alt

مدل شومیز گلدار  

alt

مدل شومیز بلند  

alt

مدل شومیز 1401  

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(71 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها