بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مد همان مد است فقط با رنگ مشکی وضعیت مد و پوشش در کشور ما مخصوصا در سال‌های اخیر از عرف جامعه ایرانی و اسلامی فاصله گرفته است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو محرمی جلب می نماییم. 

alt

مدل مانتو محرمی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل مانتو محرمی " مدل مانتو محرمی جدید | مدل مانتو محرمی دخترانه اینستا | مدل مانتو محرمی 1401 | مدل مانتو محرمی بچه گانه | مانتو مشکی محرم 1401  | مدل مانتو مشکی ساده برای محرم | مدل مانتو مشکی جدید | مدل مانتو مشکی برای محرم دخترانه جدید ماه مُحَرّم یا محرم‌الحرام نخستین ماه تقویم اسلامی (هجری قمری) و به اعتقاد مسلمانان از جملهٔ ماه‌های حرام است. برای دوخت مانتوهای مخصوص محرم از پارچه های مختلف استفاده می شود همچنین در برخی از این طرح ها ، مانتوها دارای تزیینات ساده ای هستند که این مدل مانتوهای مخصوص محرم نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو محرمی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مانتو محرمی 1401

از نظر نوع ست کردن هم در این ماه چون مشکی نماد محسوب می‌شود و یک اجبار روانی شکل می‌گیرد، پس استایل مونوکروم اسم تیپ و استایلی می‌شود که شما می‌زنید‌.این را هم در نظر بگیرید که در درجات مشکی خود مثل هر استایل مونوکروم دیگری تنوع ایجاد کنید. مثلا مانتو خود را پر کلاغی بپوشید و یا براق انتخاب کنید و‌ دیگر آیتم‌ها را مشکی کمرنگ جهت استایل مناسب محرم بپوشید.

بر اين اساس، مهر، عشق و عاطفه، مهم ترين پشتوانه براي برپايي مراسم عزاداري امام حسين(عليه السلام) بوده است. با وجود اين، كاركرد آن مراسم، هرگز به جنبه عاطفي محدود نبوده است. در طول تاريخ، برگزاري عزاداري براي امام حسين(عليه السلام)فرصتي مناسب به دست مي داده است تا مرثيه سرايان و خطيبان، همگان را با شخصيت و نهضت امام حسين(عليه السلام)، و نيز با معارف اسلامي آشنا كنند. بر اين اساس، عزاداري امام حسين(عليه السلام)آثار، فوايد و كاركردهاي بسيار مهمي در ابعاد فرهنگي، اجتماعي و سياسي داشته است. بي گمان، شناخت اين كاركردها و آثار سبب مي شود تا ما نسبت به «چرايي عزاداري براي امام حسين(عليه السلام)» آگاهي ژرف تري پيدا كنيم. 

مدل مانتو محرمی 2022

alt

مدل مانتو مشکی برای محرم دخترانه جدید 

alt

مدل مانتو مشکی جدید  

alt

مدل مانتو مشکی ساده برای محرم 

مانتو مشکی محرم 1401   

alt

مدل مانتو محرمی بچه گانه  

مدل مانتو محرمی 1401  

alt

مدل مانتو محرمی دخترانه اینستا  

alt

مدل مانتو محرمی جدید  

alt

مدل مانتو محرمی 1401  

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(73 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:

جدیدترین ها