بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
زاپ دار را به دو صورت تولید می کنند، دستی و لیزری. معمولا برترین برندهای جین از روش سنتی و دستی برای زاپ دار کردن جین استفاده می کنند، زیرا معتقد هستند کار دست ظرافت بیشتری دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای شلوار زاپ دار جلب می نماییم. 

alt

شلوار زاپ دار با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" شلوار زاپ دار" + + + روی شلوار، طرح‌های هندسی، گل‌گلی و یا طرح‌های دیگر وجود داشته باشد. حتی در بعضی موارد، در قسمت‌هایی از شلوار تکه‌هایی از یک پارچه‌ی دیگر استفاده می‌شود که ظاهر متفاوتی به آن می‌دهد. شلوارهای زاپ‌دار اسکینی ممکن است طرفداران زیادی داشته باشند اما باید بدانید که پوشیدن و راه رفتن با شلوار پاره‌ی تنگ نسبت به شلوارهای گشاد خیلی سخت‌تر است و شما همیشه باید نگران این باشید که با هر حرکتتان پارگی‌های شلوار را بیشتر کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شلوار زاپ دار فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

شلوار زاپ دار 1401

معمولا سه نوع زاپ وجود دارد که هر تولید کننده با توجه به کشش بازار و نیاز مشتری نوعی را برای انواع مدل های جین تعیین میکند. از جمله زاپ کامل که یک تکه از شلوار به طور کل پاره و سوراخ می باشد، که این مدل بدن نما می باشد. نوع دوم که به صورت ریش ریش می باشد و بدن نمایی کمتری دارد.همانطور که گفتیم، جین از محبوب‌ترین جنس‌های شلوار زاپ‌دار است. فرقی نمی‌کند چه فصلی و چه زمانی باشد، در هر صورت جین یک انتخاب عالی است که با هرچیزی می‌توانید آن را ست کنید. لازم نیست شلوار جین را فقط زمان‌هایی که می‌خواهید اطراف خانه‌تان قدم بزنید و یا در دورهمی آخر هفته بپوشید؛ اگر برای ست کردن گزینه‌های مناسب را انتخاب کنید، می‌توانید با شلوار جین زاپ‌دار هم ظاهر بسیار شیکی داشته باشید.
قبل از اینکه شلوار زاپ دار را انتخاب فرمائید، دقت کنید که شلوار را برای چه محلی می‌پوشید. پوشیدن شلوارهای زاپ دار برای مراسمات تقریبا رسمی و یا محل کار و دانشگاه اصلا گزینه مناسبی نمی باشد.

شلوار زاپ دار 2022

alt

شلوار بگ مناسب چه اندامی است 

alt

بنر

اسم شلوار گشاد چیه  

alt

شلوار جین 

alt

شلوار بوت کات  

alt

شلوار بگ  

alt

شلوار زاپ دار به انگلیسی  

شلوار زاپ دار دخترانه  

alt

شلوار زاپ دار مردانه 

alt

شلوار زاپ دار 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(24 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها