بنر
بنر
بنر
بنر
شما با انتخاب‌ هوشمندانه بلوز و شومیز‌تان می‌توانید خوش‌پوش و شیک به نظر برسید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل بلوز جلب می نماییم. 

alt

مدل بلوز با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل بلوز " مدل بلوز کشی جدید | مدل بلوز مجلسی ساده و شیک | مدل بلوز زنانه ساده شیک | مدل بلوز زنانه ایرانی | مدل بلوز مجلسی لمه | مدل بلوز نخی | مدل بلوز زنانه نخی | مدل بلوز مجلسی زنانه بالاپوش‌ یعنی بلوز و شومیز شما است. شاید اغلب ما برای انتخاب این آیتم وقت چندانی به خرج ندهیم و تصور ‌کنیم با رویه‌ای دیگر آن را می‌پوشانیم و مشخص نیست. در صورتی که با پوشیدن مدل‌های متنوع متناسب با سبک شخصی خودتان می‌توانید خوش استایل‌تر به نظر برسید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل بلوز فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل بلوز 1401

فصل بهار و تابستان در راه است، سوای شیک بودن و پوشیدن مدل‌های خاص باید پارچه‌هایی را انتخاب کنیم که مناسب فصل گرما باشد.
شومیزها در واقع بهترین گزینه‌ای هستند که در مدل‌های مختلف دوخت و برش، جنس پارچه و پالت رنگی در تناژ متفاوت به سبک‌های گوناگون در دنیای لباس و استایل ارائه شده است. شما می‌توانید طبق سلیقه و استایل شخصی آن را با هر مدل و طراحی ترکیب کنید.
رنگ‌های خنثی و نود همانند بژ، خاکستری، کرم و سفید جز جدایی ناپذیر استایل کلاسیک به شمار می‌روند. از طرفی سرمه‌ای و مشکی از دیگر رنگ‌های پیشنهادی ما برای این سبک است. فاکتور مهمی که باید مدنظرتان باشد باید شومیزها را اندازه و فیت اندام‌تان انتخاب کنید. در واقع برای استایل کلاسیک بلوزها (Blouse)  که جلو بسته و با فرم یقه‌های خاص هستند، آیتم مناسبی برای خانم‌ها می‌باشند.
بلوزتان را با شلوار پارچه‌ای گشاد یا راسته‌، دامن‌های تا سر زانو متناسب با این استایل، ست کنید. اگر  می‌خواهید با ترندها همراه شوید از آستین‌های پفی که امسال در مد تکرار شده غافل نشوید. بلوزهای‌تان را با یکی از ترندهای 2021، یعنی کت‌ و شلوار با مدل سرشانه حجیم (sharp shoulder) می‌توانید ترکیب کنید و رسمی و شیک به نظر برسید.

همچنین اگر برای لباس مجلسی، به دنبال یک مزون هستید، بازدید از لیست مزون های لباس مجلسی شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل بلوز 2022

alt

مدل بلوز مجلسی زنانه 

alt

مدل بلوز زنانه نخی  

alt

مدل بلوز نخی  

مدل بلوز مجلسی لمه  

alt

مدل بلوز زنانه ایرانی  

alt

مدل بلوز 1401

alt

مدل بلوز کشی جدید

alt

مدل بلوز مجلسی ساده و شیک    

مدل بلوز زنانه ساده شیک 

alt

alt

altaltaltaltaltalt

altaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(49 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها