بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کت و شلوار یک ست لباس بسیار رسمی است و اغلب برای مراسم های بسیار مهم و حتی به عنوان لباس مجلسی از آن استفاده می شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کت جلب می نماییم. 

alt

مدل کت با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل کت " مدل کت زنانه جدید | مدل کت مجلسی زنانه | مدل کت تک مجلسی | مدل کت زنانه کوتاه | مدل کت بلند دخترانه اسپرت | مدل کت بلند | مدل کت زنانه شیک | مدل کت تک گیپور اکثر مدل های کت و شلوار زنانه مخصوص یک فرم بدن خاص طراحی شده است و اگر شما سهوا انتخابتان را بر اساس فرم بدنتان انجام ندهید شاید موجب تنگ بودن یا آویزان بودن کت و شلوار زنانه روی بدن شما شود.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کت فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل کت 1401

غلب کت‌ها ظاهری ساده و بدون دردسر دارد. انتخاب کت ممکن است به دلیل تنوع در سبک، برش و رنگ، کمی گیج کننده باشد؛ اما شما باید به تناسب لباس دقت داشته باشید.غلب کت‌ها ظاهری ساده و بدون دردسر دارد. انتخاب کت ممکن است به دلیل تنوع در سبک، برش و رنگ، کمی گیج کننده باشد؛ اما شما باید به تناسب لباس دقت داشته باشید.
یکی دیگر از مواردی که برای پوشیدن کت و شلوار زنانه باید حتما بدان توجه کنید، لباسی است که زیر کت و شلوار می پوشید. بهتر است متناسب با همان رسمیت کت و شلوار، یک بلوز دکمه دار، یقه دار و یا با یقه هفت انتخاب نمایید.
همان قدر که باید به اندازه بودن کت و شلوار مجلسی روی بدنتان اهمیت بدهید به راحتی آن هم باید توجه کنید. قرار است این کت و شلوار روی تن شما نشسته و در مهمانی با آن راحت باشید. اگر غیر این باشد مسلما اعتماد به نفستان را از دست خواهید داد و این کت روی تن شما غیرحرفه ای نشان داده خواهد شد.

همچنین اگر برای لباس مجلسی، به دنبال یک مزون هستید، بازدید از لیست مزون های لباس مجلسی شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

 مدل کت 2022

alt

مدل کت تک گیپور 

alt

مدل کت زنانه شیک  

مدل کت بلند  

alt

ط مدل کت بلند دخترانه اسپرت  

alt

مدل کت بلند دخترانه اسپرت  

alt

مدل کت زنانه کوتاه  

مدل کت زنانه جدید  

alt

مدل کت 1401  

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(44 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز