بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
این نکته را نباید فراموش کنید که رنگهای تیره بدلیل جذب گرما برای فصل های سرد مناسبتر و در فصلهای سرد بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند و رنگهای روشن برای فصلهای گرم بسیار مناسبتر می باشند چرا که گرما را کمتر جذب می کنند در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو تابستانی جلو بسته جلب می نماییم. 

alt

مدل مانتو تابستانی جلو بسته با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل مانتو تابستانی جلو بسته " مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی جلو بسته | مدل مانتو تابستانی جلو بسته ۱۴۰۱ | مدل مانتو تابستانی جلو بسته اسپرت | مدل مانتو تابستانی جلو بسته کوتاه | مدل مانتو تابستانی جلو بسته دکمه دار | مدل مانتو نخی جلو بسته | مدل مانتو راحتی جلو بسته | بهترین مدل مانتو جلو بسته در فصل تابستان نیز پوشیدن مانتوی سفید همراه با رنگ‌های قرمز، انواع آبی تیره و روشن، سبز تیره و قهوه‌ ای، جلوه ویژه‌ ای به استایل شما خواهد داد. استفاده از بارانی‌های سفید همراه با رنگ‌های نارنجی، قهوه‌ای، آبی و سرکه‌ ای در فصل پاییز زیبایی خاص خود را دارد. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو تابستانی جلو بسته فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مانتو تابستانی جلو بسته 1401

مانتو جلو بسته سفید را همچنین می‌توانید با یک شلوار جین راسته بپوشید و از تیپ کژوال و زیبای خود لذت ببرید. استفاده از کیف‌های کنفی بزرگ با این نوع مانتوی زیبایی استایل شما را چند برابر خواهد کرد. این مانتو را همچنین می‌توان با شلوارهای گشاد نخی تیره و صندل‌های بندی پوشید. مانتو های نخی رنگ روشن و گشاد برای فصل تابستان می تواند انتخاب مناسبی باشد. توجه داشته باشید که بهتر است برای جلوگیری از تعریق زیاد در فصل تابستان از پوشیدن مانتو های تنگ و چسبان در روز های گرم خودداری کنید. مدل مانتو نخی ساده و مدل مانتو نخی طرح دار اگر متناسب با فرم اندام انتخاب شود ظاهر شما شیک و جذاب تر از همیشه به نظر می رسد.
مانتو نخی زنانه با انواع پارچه های مختلف دوخته می شوند که اسامی برخی را نام میبریم.  شانتون ریز بافت، لینن، کرپ نخ، حریر، ابریشم، سیلک ، ژوژت، کرپ استفانی،کریشه، نخی، پوپلین، کتان نخ نازک،کدری، ترگال، کج را، کرپ هایی با گرم پایین، وال،  عبایی.

مدل مانتو تابستانی جلو بسته 2022

alt

بهترین مدل مانتو جلو بسته 

alt

بنر

مدل مانتو راحتی جلو بسته  

alt

مدل مانتو نخی جلو بسته  

alt

مدل مانتو تابستانی جلو بسته دکمه دار  

alt

مدل مانتو تابستانی جلو بسته کوتاه  

alt

مدل مانتو تابستانی جلو بسته اسپرت  

alt

مدل مانتو تابستانی جلو بسته ۱۴۰۱  

alt

 مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی جلو بسته  

alt

مدل مانتو تابستانی جلو بسته 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(42 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها