بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
انتخاب رنگ مانتو به سلیقه ی افراد بستگی دارد، اما بهتر است متناسب با رنگ پوستتان، مانتوی مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید تا به این ترتیب خوش هیکل تر به نظر برسید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو جدید جلب می نماییم. 

 

مدل مانتو جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل مانتو جدید " مدل مانتو جدید تابستانی | مدل مانتو جدید ۱۴۰۱ | مدل مانتو جدید ۲۰۲۱ | مدل مانتو شیک و باکلاس ساده | مدل مانتو جدید دخترانه | مدل مانتو جدید جلو بسته | مدل مانتو جدید اینستاگرام | مدل مانتو جدید ابروبادی اندازه ی مانتو باید به گونه ای باشد که اندام شما را متناسب و زیبا نشان دهد. هر خانم با هر اندامی باید انتخاب های صحیح خود را تشخیص دهد. پوشیدن لباسی که مناسب اندام شما نیست، استایل زشتی را به وجود می آورد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو جدید  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مانتو جدید 1401

قبل از هر چیز به یاد داشته باشید که مانتوهای چین دار و کلوش اصلا مناسب اندام شما نیست و باعث کوتاه تر دیده شدن قد شما می شوند.
مانتوی کوتاه و بالای زانو که اندام شما را کشیده نشان دهد یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست.
این نوع مدل ها باعث می شوند تا پاهای شما کشیده تر و بلند تر به نظر آید.
اصلا از مانتوهای بسیار بلند استفاده نکنید زیرا باعث می شود تا قد شما کوتاه تر به نظر آید.
البته حتما باید درشتی و ریزی اندام نیز مورد توجه قرار گیرد.

انتخاب رنگ مشکی مانتو کتی برای این افراد یکی دیگر از راه حل‌هایی‌ست که می‌توانیم پیشنهاد کنیم. پوشیدن شلوار مشکی با این استایل همراه با یک کفش پاشنه بلند، به رسمی بودن بیشتر ظاهر شما کمک می‌کند. اگر این مدل مانتو را با شلواری که رنگ متضاد با آن دارد بپوشید، از رسمی بودن استایل شما کم می‌کند.یکی از مدل‌های جذابی که در دوخت مانتو کتی به کار می‌رود، استفاده از یقه­‌های پهن مانند یقه انگلیسی است. عموما مانتوهایی با این طراحی جلو باز هستند یا اینکه تنها با یک دکمه در پایین یقه به هم متصل می‌شوند. مانتو کتی هایی با این سبک، اغلب کوتاه و بالای زانو هستند، اما اگر در مدل جلوباز تولید شوند، می‌توانند تا پایین زانو هم جذابیت خاص خودشان را داشته باشند.

مدل مانتو جدید 2022

alt

مدل مانتو جدید ابروبادی 

بنر

alt

مدل مانتو جدید اینستاگرام  

alt

مدل مانتو جدید جلو بسته  

مدل مانتو جدید دخترانه  

مدل مانتو شیک و باکلاس ساده 

مدل مانتو جدید  

alt

مدل مانتو جدید ۱۴۰۱ 

alt

مدل مانتو جدید تابستانی  

alt

مدل مانتو جدید 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(57 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها