بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یقه آشکارترین قسمت، از استایل شخصی شما بحساب می­آید و نقش بسیار مهمی را در استایل شما ایفا می­کند. دنیای مد و لباس برای خودش نکته و حرفها بسیار دارد که دانستن این نکات مهم مد می تواند به ما کمک کند که تیپ و استایل ما در موقعیت های مختلف تیپ و استایل قابل قبولی باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل یقه ی مانتو جلب می نماییم. 

alt

مدل یقه ی مانتو با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل یقه ی مانتو " مدل یقه ساده مانتو | مدل یقه مانتو جلو باز | مدل یقه مانتو نخی | انواع مدل یقه مانتو اسپرت | مدل یقه مانتو پوشیده | مدل یقه مانتو جلو بسته | مدل یقه مانتو ابروبادی | مدل یقه مانتو جدید در واقع یقه یکی از بخش های اصلی لباس و از مهم ترین عامل زیبایی لباس هستند زیرا از بقیه ی قسمت های لباس بیشتر در معرض دید قرار دارند. هنگامی که افراد با شما صحبت می‌کنند، صورت شما درست در مرکز توجه آن‌ها قرار دارد. یقه ها در اشکال و سبک های مختلف توسط طراحان لباس طراحی می­شوند از ساده ترین یقه ها گرفته تا پیچیده ترین آن­ که در لباس های مختلف مورد استفاده قرار می­گیرند، ولی اینکه چه مدل یقه ای هر سال مد می شود را ترند های مد تعیین می­کنند.
پایه ی اصلی یقه ها معمولاً به صورت ساده ی خطی در اطراف گردن و یا روی شانه ها قرار می­گیرد و انواع یقه از جمله انگلیسی، آرشال، مردانه و… و همچنین یقه هایی که مدل خاصی دارند و طراح به صورت خلاقانه آن ها را طراحی می­کند بر روی یقه های ساده­ ی خطی قرار می­گیرند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل یقه ی مانتو فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل یقه ی مانتو 1401

به طور کلی یقه لباس ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

یقه های مسطح یا خوابیده با اشکال ساده یقه گرد یا هفت؛ مانند: یقه گرد، هفت، چهارگوش و قایقی.
یقه های برگردان: قسمتی از یقه روی سرشانه، کاور سر جلو یا سینه برمی‌گردد؛ مانند یقه انگلیسی، آرشال، بلیزری، شومیز، ب. ب، شکاری و ملوانی.
یقه های ایستاده: روی گردن می ایستند؛ مانند: یقه چینی، ایرانی، فرنچی و اسکی.
یقه های فانتزی؛ مانند: دراپه

یقه گرد: این نوع یقه لباس به صورت منحنی، دور گردن قرار می گیرد. یقه های گرد صورت را گرد و پرتر نشان می دهند و برای صورت های استخوانی و لاغر تر مناسب هستند. هر چه میزان بازی یقه بیشتر باشد، بالاتنه پرتر دیده می شود.
یقه هفت: انواع یقه های هفت، اندام و گردن را کشیده و بلندتر نشان می دهند، از این رو بسیار مناسب افرادی با صورت گرد و و اندام درشت هستند. هرچه بازی و کشیدگی یقه هفت بیشتر باشد، گردن و بالاتنه، کشیده تر به نظر می رسد، در نتیجه تاثیر بیشتری در کشیدگی و لاغری اندام دارد.
یقه چهارگوش (خشتی): این نوع یقه لباس از خط های شکسته و زاویه دار تشکیل می‌ شود. یقه خشتی برای صورت های استخوانی مناسب نیست زیرا حالت استخوانی چهره را تشدید می کند. این نوع یقه را می توان با زاویه کمتر و به شکل منحنی نیز طراحی کرد.
یقه چهارگوش (خشتی): این نوع یقه لباس از خط های شکسته و زاویه دار تشکیل می‌ شود. یقه خشتی برای صورت های استخوانی مناسب نیست زیرا حالت استخوانی چهره را تشدید می کند. این نوع یقه را می توان با زاویه کمتر و به شکل منحنی نیز طراحی کرد.

یقه انگلیسی: از رایج ‌ترین یقه های هفت برگردان، یقه انگلیسی است. اشکال یقه انگلیسی با توجه به پهنای برگردان یقه و میزان باز بودن آن متفاوت است که هر کدام تاثیرات متفاوتی دارند. یقه های انگلیسی پهن، بالاتنه را درشت و پهن تر نشان می دهند.
یقه آرشال: این مدل یقه از یقه هفت گرفته شده است و تاثیرات آن بر اندام مانند یقه هفت است. این یقه شبیه به یقه انگلیسی است اما دال یقه در آن وجود ندارد. این مدل، به ویژه مدل هایی از آن که پهنای برگردان آن ها باریک و بازی و کشیدگی آن ها نسبتا زیاد است.
یقه بلیزری: اساس این نوع یقه، شبیه یقه انگلیسی است اما قسمت دال آن زیاد است. در یقه بلیزری، مقداری از آن حتما روی هم قرار می گیرد، از این رو برای مانتو، بارانی و پالتو مناسب ‌تر است.
یقه شومیزی: این نوع یقه بر اساس یقه گرد طراحی می ‌شود. یقه شومیزی، نوعی یقه رسمی است که با دکمه بسته می شود. معمولا اندازه بلندی پایه یقه سه سانتیمتر و اندازه برگردان آن دلخواه و به شکل نوک تیز است. یقه شومیزی برای صورت های گرد مناسب تر است.
یقه ب.ب: این یقه بر اساس یقه گرد طراحی می‌شود. یقه ب.ب ممکن است با پایه باشد که در این صورت حدود دو تا سه سانتی روی گردن می ایستد. اگر این نوع یقه بدون پایه باشد، روی سرشانه قرار می گیرد. یقه ب.ب برای گردن بلند و صورت کشیده و مثلثی مناسب بوده و بهتر است برای صورت های گرد و پر به کار نرود.

مدل یقه ی مانتو 2022

alt

مدل یقه مانتو جدید 

alt

مدل یقه مانتو ابروبادی  

alt

مدل یقه ی مانتو 1401 

alt

مدل یقه مانتو ابروبادی  

alt

مدل یقه مانتو جلو بسته  

alt

مدل یقه مانتو پوشیده  

alt

انواع مدل یقه مانتو اسپرت  

alt

مدل یقه مانتو نخی  

alt

مدل یقه مانتو جلو باز 

alt

 مدل یقه ساده مانتو  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز