بنر
بنر
بنر
بنر
فرقی نمیکنه شال و روسری بپوشید یا نه! بهتره که موهاتون در هر شرایطی مرتب و شیک باشه. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل موی کج زیر شال جلب می نماییم. 

 

مدل موی کج زیر شال با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل موی کج زیر شال " مدل مو جلو سر ساده زیر شال | مدل جلو مو سوسکی | مدل مو برای زیر شال | مدل موی سوسکی دخترانه | دخترانه مدل موی جلوی سر زیر شال | مدل مو جلو سر مجلسی | مدل مو فرق وسط زیر شال | مدل مو کوتاه برای زیر شال بیشتر خانم ها و دختران ایرانی در انتخاب مدل موی جلو سر خود دچار مشکل می شوند. مدل مویی را باید برای جلوی موهای خود انتخاب کنید که به فرم چهره شما بیاید و مهم تر از همه چیز مدل موی جلو سر نشان دهنده شخصیت شما است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل موی کج زیر شال فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل موی کج زیر شال 1401

مرتب و تر و تمیز بودن موها باعث میشه تا خیلی جذاب‌تر و باکلاس‌تر به نظر برسید! پس همیشه این موضوع رو به خاطر داشته باشید و در خانه یا بیرون از خانه، تمام قسمتهای مو رو مرتب کنید. سشوار کشیدن یا استفاده از اتو مو یا فر کننده مو، کمک میکنه تا شکل و شمایل مرتبی برای موها به وجود بیاد و ظاهری آراسته و شیک داشته باشید. زیرا بخش بزرگی از زیبایی چهره، به حالت و استایل موها بستگی داره!
اگر همیشه قسمت جلوی موها رو با یک مدل و سبک خاص استایل می‌کنید، شاید تغییر دادن این مدل همیشگی، کمی براتون سخت باشه اما بهتره که مدلهای مختلف رو امتحان کنید و استایل جلوی موها رو فقط به یک مدل موی خاص محدود نکنید! چرا که موها تاثیر خیلی زیادی در افزایش زیبایی و جذابیت چهره دارند و یک تغییر کوچک در این مورد میتونه، زیبایی شما رو چند برابر کنه!
خانم های جوان به مدل موی جلو سر خود بسیار هستند و بیشتر خانم ها تمایل دارند که از مدل موهای بازیگران ایرانی برای جلوی موهای خود در زیر شال و روسری استفاده کنند در این مجموعه برخی از مدل های جلوی موی بازیگران ایرانی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که این مدل ها می توانند ایده خوبی برای انتخاب شما باشند.

مدل موی کج زیر شال 2022

alt

مدل مو کوتاه برای زیر شال 

مدل مو فرق وسط زیر شال  

بنر

alt

مدل مو جلو سر مجلسی  

alt

دخترانه مدل موی جلوی سر زیر شال  

alt

مدل موی سوسکی دخترانه  

alt

مدل مو برای زیر شال  

alt

مدل جلو مو سوسکی  

alt

مدل مو جلو سر ساده زیر شال  

alt

مدل موی کج زیر شال 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(26 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها