بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ نیلی در محدوده رنگ های آبی جای می گیرد و محل دقیق آن در چرخه رنگی جایی مابین آبی فیروزه ای و آبی است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو نیلی رنگ جلب می نماییم. 

alt

مانتو نیلی رنگ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو نیلی رنگ " تصویر رنگ نیلی | مانتو رنگ ارغوانی | انواع رنگ نیلی | رنگ نیلی کمرنگ | روانشناسی رنگ نیلی | پیراهن رنگ نیلی | رنگ سبز نیلی | رنگ نیلی بنفش این رنگ آرامش بخش برای تابستان عالی است. یک پیراهن ساحلی به رنگ آبی نیلی، بیشترین هماهنگی را با فضای دریا دارد. این رنگ که در میان رنگ‌های سرد قرار دارد توجه دیگران را به خود جلب می‌کند و باعث آرامش یافتن اعصاب چشم می‌شود. می‌توانید یک مانتو با این رنگ بخرید و صندل‌های تابستانی خود را با آن ست کنید. استفاده از رنگ زرد به همراه رنگ نیلی ترکیبی زیبا و چشم‌نواز خواهد شد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو نیلی رنگ فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو نیلی رنگ 1401

رنگ نیلی با رنگ هایی نظیر سفید، طوسی روشن، آبی های بسیار روشن به خوبی ست می شود. علاوه بر اینها از رنگ هایی مانند لیمویی، سبز روشن و یا نارنجی سیر نیز در کنار رنگ نیلی می توان استفاده کرد. اما باید بدانید که کاربرد این رنگ ها در حد کم و به میزان اندک بهتر خواهد بود. مثلا در حد قرار دادن چند کوسن و یا تابلو های نقاشی که دارای این رنگ های هستند. آبی از رنگ‌های سرد است و رنگ‌بندی متنوعی از جمله آبی آسمانی، نیلی، آبی سیر یا سرمه‌ای، لاجوردی و آبی نفتی دارد. به دلیل وسعت و تنوع رنگ آبی، انواع ست لباس را می‌توان با این رنگ ساخت.

مانتو نیلی رنگ 2022

alt

مانتو نیلی رنگ 1401 

alt

 رنگ نیلی بنفش  

alt

رنگ سبز نیلی  

alt

 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(26 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما: