بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ارغوانی ، یکی از زیباترین و قدرتمندترین رنگ هایی است که می توانید در استایلتان به کار ببرید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو ارغوانی جلب می نماییم. 

alt

مانتو ارغوانی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو ارغوانی " مانتو ارغوانی با چی ست میشه | مدل مانتو رنگ بنفش یاسی | مدل مانتو بنفش جلو باز | مدل مانتو رنگ بنفش ارکیده ای | مانتو بنفش یاسی با چی ست میشه | مدل مانتو بنفش بادمجانی | مانتو بنفش پاستیلی | مدل مانتو بادمجونی شیک ارغوانی رنگ عرفا، شیک پوشان و انسان های با اعتماد به نفس و مغرور است. از گذشته تا به امروز این رنگ نماد قدرت و شکوه بوده و یکی از نمادین ترین استفاده از این رنگ برای شنل های سلطنتی بود. رنگ ارغوانی از ترکیب مساوی سرخ و آبی بدست می آید. دقت کنید که نکته اصلی در شناسنامه ارغوانی، در این است که هر چقدر آبی داریم، دقیقا به همان اندازه سرخ به آن اضافه کنیم. در ساخت استایل با ارغوانی و کلا خانواده بنفش، داشتن اعتماد به نفس، رکن اصلی ماجراست.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو ارغوانی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو ارغوانی 1401

ارغوانی رنگ بسیار گیرا و پر عمقی است. یکدست پوشیدن این رنگ معمولا همیشه زیبا و تاثیرگذار است. مثلا یک مانتو یا پالتوی بلند به رنگ ارغوانی همیشه شیک و با کلاس است.گذشته از ست تک رنگ و یک دست ارغوانی، کلی گزینه دیگر وجود دارد، نظیر ترکیب آن با خانواده رنگ آبی، و یا ترکیب کردن ارغوانی با مکمل هایش: خانواده زرد و نارنجی. به جای توضیح کلی، این موارد را دسته بندی شده با هم مرور می کنیم.

اگر می خواهید استایلی کمی روشن تر، بسازید، ست ارغوانی با ارغوانی کمی روشن تر و یا حتی صورتی می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد.همانطوری که می بینید شلوار جین به عنوان همان رنگ آبی، همیشه گزینه بسیار مناسبی است. اما می توانید مثلا یک پالتو، مانتو و یا کلا یک لایه ی بالاتر به رنگ ارغوانی بپوشید و سپس لایه زیری تر را آبی کنید. یکی دیگر از ست هایی که بسیار حرفه ای و جذاب است، ترکیب چند تناژ مختلف از این رنگ است. مانند رنگ های دیگر، ارغوانی نیز با این ترکیب بسیار زیبا و چشم ربا می شود.

یک نکته مهم در استفاده از زرد این است که چون زرد رنگ جیغ تری است و فرکانس های بالاتری دارد، از ارغوانی پیشی می گیرد و بیشتر جلب توجه می کند. حواستان به این موضوع باشد. زرد در کنار ارغوانی شگفت انگیز است اما اگر می خواهید بیشتر ارغوانی در چشم باشد باید زرد را یا فقط در اکسسوری ها استفاده کنید و یا به عنوان نقش و نگار و طرح در لباستان مستتر شده باشد. 

مانتو ارغوانی 2022

مدل مانتو بادمجونی شیک 

alt

مانتو بنفش پاستیلی  

مدل مانتو بنفش بادمجانی  

مانتو بنفش یاسی با چی ست میشه  

alt

مدل مانتو رنگ بنفش ارکیده ای  

alt

مدل مانتو بنفش جلو باز  

alt

مدل مانتو رنگ بنفش یاسی  

alt

 مانتو ارغوانی با چی ست میشه  

alt

مانتو ارغوانی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: