بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ بنفش معمولا به عنوان یک سنبل فانتزی ولاکچری به ذهن می‌آید که در صنعت پوشاک آن را به تن ملکه ی انگلیس و سایر افراد خاندان سلطنتی می‌بینیم و هر کسی ریسک پوشیدن این رنگ را به جان نمی‌خرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو بنفش جلب می نماییم. 

alt

مانتو بنفش با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو بنفش " مدل مانتو بنفش جلو باز | مدل مانتو بنفش ترکیبی | مدل مانتو رنگ بنفش یاسی | مدل مانتو بنفش جدید | مدل مانتو رنگ بنفش ارکیده ای | مدل مانتو بنفش مجلسی | مانتو بنفش روشن | مدل مانتو بنفش دخترانه این رنگ در نقطه ای وسط طیف رنگ های سرد تا گرم قرار می‌گیرد و یک رنگ معتدل به حساب می‌آید. این خاصیت رنگ بنفش می‌تواند از آن یک رنگ آرام بخش و در عین حال مهیج بسازد. برای ترکیب رنگ زرد و بادمجانی، استفاده از رنگ تیره در آیتم های اصلی و انتخاب اکسسوری های زرد به عنوان تزئین استایل است. اگر قصد اضافه کردن یک رنگ سوم در کنار این ست شاد و هیجان انگیز را دارید توصیه ما رنگ سفید است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو بنفش فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو بنفش 1401

زرد و بنفش دو رنگ متضاد در چرخه رنگ ها هستند که ترکیب بی نظیری را خلق می کنند. قرار گرفتن رنگ زرد و بنفش در کنار یکدیگر موجب جلوه بیشتر هر کدام میشه. پس اگه تا به حال این ترکیب رنگ زیبا رو امتحان نکردید حتما به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ های همیشگیتون فاصله بگیرید و این پالت رنگی فوق العاده رو امتحان کنید. به طور کلی رنگ زرد مکمل خوبی برای رنگ های متضاد خود هست البته به شرطی که اصول ست کردن آیتم ها رو بلد باشید.
گفتیم که رنگ بنفش خاصیتی متعادل دارد و هم با رنگ های سرد و هم گرم ست های معقولی را می‌سازد. در ترکیب های بهاره/پاییزه ی مانتوی بنفش، کاربرد رنگ آبی را بیشتر می‌بینیم. در این ست ها معمولا از تناژ روشن رنگ بنفش ( نزدیک به یاسی) استفاده می‌شود که همخوانی خوبی با رنگ ها سرد پاستلی دارند.
 اگر پالتویی به رنگ بنفش در کمدتان دارید، در نظر داشته باشید که بافت های یقه اسکی سرمه ای، طوسی و سفید می‌توانند مچ های مناسبی برای آن باشند. رنگ پلیور خود را می‌توانید با رنگ بوت ها یا روسری پشمی هماهنگ کنید و رنگ بنفش را در آیتم دیگری مثل کیف دستی یا فریم عینک به کار ببندید.

مانتو بنفش 2022

مدل مانتو بنفش دخترانه 

alt

بنر

مانتو بنفش روشن  

alt

مدل مانتو بنفش مجلسی  

مدل مانتو رنگ بنفش ارکیده ای  

alt

مدل مانتو بنفش جدید 

alt

مدل مانتو رنگ بنفش یاسی  

alt

مدل مانتو بنفش ترکیبی  

alt

مدل مانتو بنفش جلو باز  

alt

مانتو بنفش 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(30 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها