بنر
بنر
بنر
بنر
لمینت به طور کلی به یک روکش نازک گفته می شود که برای محافظت از لایه زیرین خود و زیبایی بیشتر آن استفاده می شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لمینت ناخن جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل لمینت ناخن جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل لمینت ناخن جدید " مدل ناخن جدید | قیمت لمینت ناخن | انواع دیزاین ناخن | فرق لمینت با کاشت ناخن | طرح ناخن ساده و شیک | طرح ناخن کوتاه | طرح ناخن فانتزی دخترانه | طرح ناخن بهاری 1401 یکی دیگر از تکنیک های کاشت ناخن که کمی با سایر روش ها متفاوت است، لمینت ناخن نام دارد. به نظر می رسد بهترین روش زیبایی و مراقبت از ناخن ها برای کسانی که ناخن های شکننده، نازک و ناهمواری دارند، لمینت ناخن باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لمینت ناخن جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل لمینت ناخن جدید 1401

لمینت یا کاور ناخن نوعی روش کاشت ناخن است. با این تفاوت که در این روش از تیپ برای بلند کردن ناخن استفاده نمی شود. بلکه تمام مواد روی ناخن طبیعی زده شده و سطح آن را کاور می کند. عملکرد اصلی لمینت ترمیم سطح ناخن است. این ترمیم شامل تسطیح، تغذیه با مواد معدنی و ویتامین ها است.
لمینت کردن ناخن ها برای افرادی که دارای ناخن ها یک شکل و یک دست بوده و فرم ناخن هایشان را دوست دارند، یکی از گزینه های عالی خواهد بود. در این روش هیچ تغییری در شکل و اندازه ناخن ها ایجاد نمیشه و فقط با استفاده از مواد مخصوص، استحکام ناخن ها بیشتر شده و زیبایی و درخشش بیشتری برای ناخن ها ایجاد خواهد شد.
همچنین اگر می‌خواهید قد ناخن‌های خود را کمی بلند کنید، می‌توانید به کمک فرمر این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که برای این کار نیازی به انجام روش‌های دیگر نمی‌باشد و با همین تکنیک می‌توانید تا ۵ میلی‌متر قد ناخن‌های خود را بلند کنید. اگر برای اولین بار از کاشت برای ناخن‌های خود استفاده نمایید، متوجه سنگینی مواد روی ناخن خود می‌شوید. البته بعد از مرتی به آن عادت می‌کنید. اما به هر حال برای برخی از افراد این اتفاق غیر قابل تحمل است.در تکنیک لمینت به دلیل استفاده از مواد سبک، دیگر شاهد چنین مشکلاتی نیستیم.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل لمینت ناخن جدید 2022

alt

بنر

مدل لمینت ناخن جدید 1401 

alt

مدل ناخن جدید 

alt

قیمت لمینت ناخن 

alt

انواع دیزاین ناخن 

alt

فرق لمینت با کاشت ناخن     

alt

طرح ناخن ساده و شیک 

alt

طرح ناخن کوتاه    

alt

طرح ناخن فانتزی دخترانه 

alt

طرح ناخن بهاری 1401  

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(23 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها