بنر
بنر
بنر
بنر
برای تزیین و زیبا کردن کردن ناخن ها فقط چند رنگ لاک، یک براق کننده ناخن و چند ابزار ساده برای کشیدن طرح و کمی حوصله و خلاقیت نیاز است . در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن دخترانه جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن دخترانه " مدل ناخن دخترانه جدید | مدل ناخن دخترانه ساده | مدل ناخن دخترانه فانتز | مدل ناخن دخترانه کوتاه | کاشت ناخن دخترانه اسپرت | مدل ناخن 2022 | مدل ناخن جدید | مدل ناخن دخترانه شیک طبق فرم ناخن های خود طراحی ناخن انتخاب کنید .مثلا بعضی از افراد و دختران جوان صدف ناخن  های کشیده و بلندی دارند و بعضی ها صدف ناخن های انها بسیار کوتاه و کوچک هستند که شما عزیزان باید طبق مدل انگشتان که کوتاه و یا کشیده هستند و فرم خود ناخن طراحی برای ان انتخاب کنید تا زیبای دستانتان را چند برابر کنید همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن دخترانه 1401

عدم استفاده از دستکش حین ظرف شستن یا کار با مواد شوینده، دست و ناخن ها را در معرض خشکی بیش از حد و به دنبال آن شکنندگی قرار می دهد. اگر به ناچار نمی توانید از دستکش استفاده کنید، بهتر است مایع ظرفشویی سازگار با پوست دست مصرف کنید. همچنین بهتر است به جای استفاده از آب داغ، از آب ولرم استفاده کنید و بعد از شستشو نیز دست های خود را مرطوب کننده بزنید.
 یکی از موارد مهم هنگام انتخاب رنگ لاک ناخن رنگ پوستتان است. به طور کلی قوانین ساده ای برای انتخاب رنگ لاک بر اساس رنگ پوستتان وجود دارد. بعنوان مثال، پوست های روشن، با رنگ‌های تیره ظاهر خیلی خوبی پیدا می‌کنند، مخصوصا رنگ هایی که پایه ی آبی دارند. پوست های با رنگ معمولی، با انواع قرمز تیره ترکیب خوبی ایجاد می‌کنند، در حالی که پوست های تیره، تقریبا با هر رنگی همخوانی دارند.
زمانی که می‌خواهید یک رنگ مناسب برای ناخن های خود انتخاب کنید، باید روز یا مناسبتی که در آن هستید را نیز در نظر داشته باشید. در آن روز قرار هست چه کار کنید؟ اگر بخاطر دل خودتان می‌خواهید لاک بزنید، راحت باشید! لاک های رنگارنگ و حتی طرح های بامزه استفاده کنید. اگر می‌خواهید به سر کار بروید یا در یک جلسه ی کاری شرکت کنید یا یک چیزی شبیه به این، رنگ‌های خنثی را بر گزینید. اما اگر می‌خواهید شبی را با دوستانتان در شهر پرسه بزنید، جسور باشید! قرمز رنگی عالی است، اما هر کاری که می کنید، سعی کنید آنرا تیره نگاه داشته یا به تناسب رنگ جواهرات فلزی خود رنگ مناسبی را انتخاب کنید.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن دخترانه 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 3.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • خاله شنبه, 05 شهریور 1401

    عاشقش شدم

    پاسخ مدیر:

    مرسی از شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز