بنر
بنر
بنر
بنر
دامن انتخاب بسیاری از خانم‌ها برای داشتن ظاهری خانمانه‌تر و رسمی‌تر است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دامن دخترانه جلب می نماییم. 

alt

دامن دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" دامن دخترانه " مدل دامن میدی | مدل دامن دخترانه بند دار | مدل دامن دخترانه کوتاه | مدل دامن کوتاه خانگی | مدل دامن دخترانه بلند | مدل دامن دخترانه مجلسی | مدل دامن کوتاه خوشگل | دامن دخترانه اسپرت دامن­ راسته ساده را با یک بلوز طرح­دار ست کنید. شما نه ­تنها استایل زیبایی خواهید داشت، بلکه جوان‌تر هم به نظر می‌­رسید. دامن با قد متوسط ما را جوان‌­تر نشان می‌دهد. در مواقعی که دنبال استایل دخترانه هستیم اولین انتخاب ما دامن جین کوتاه دخترانه است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دامن دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

دامن دخترانه 1401

اگر مدل کلاسیک دوست دارید دامن جین را با بلوز سفید ست کنید. تی‌شرت و بلوزهای طرحدار نیز به خوبی با دامن‌های جین ست می‌شوند. اگر هم استایل موقرتری می‌خواهید دامن جینتان را با یک بلوز سفید یا شیری و یک جفت صندل لژدار ست کنید. یکی از دامن‌های مناسب برای هر فرم بدنی دامن کلوش است. این مدل دامن‌ها چون از قسمت پایین کمر گشاد می‌شود برای هر نوع اندامی مناسب است. به علاوه این دامن‌های دخترانه هیچ گاه از مد نمی‌افتد و در هر سن و سالی که باشید می‌توانید در مناسبت‌های مختلف از آن استفاده کنید.
قد این دامن‌ها تاکمی پایین‌تر از زانو است و چنین قدی ممکن است شما را کوتاه‌تر و چاق‌تر از آنچه هستید نشان دهد. در صورت امکان انواع مدل دامن میدی با کمر بلند را انتخاب کنید. این انتخاب به کشیده‌تر دیده شدن شما کمک می‌کند.

دامن دخترانه 2022

alt

 دامن دخترانه اسپرت 

alt

بنر

مدل دامن کوتاه خوشگل  

alt

دامن دخترانه 1401

 مدل دامن دخترانه مجلسی  

مدل دامن دخترانه بلند  

alt

مدل دامن کوتاه خانگی  

مدل دامن دخترانه کوتاه  

مدل دامن دخترانه بند دار  

alt

مدل دامن میدی  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(41 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها