بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مروارید را می‌توان یکی از باارزش‌ترین سنگ‌های قیمتی در تمامی اعصار به‌شمار آورد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دستبند مروارید رنگی جلب می نماییم. 

alt

دستبند مروارید رنگی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" دستبند مروارید رنگی " دستبند مروارید رنگی دخترانه | دستبند مروارید و طلا | قیمت مروارید برای دستبند | دستبند مروارید دیجی کالا | مروارید رنگی دیجی کالا | دستبند مروارید دخترانه | مروارید رنگی مات | دستبند مروارید ریز جواهرات از جنس مروارید از اکسسوری های زیبا و کلاسیکی است که برای استفاده از آن محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و قابل استفاده هم برای کودکان و بزرگسالان است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دستبند مروارید رنگی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.
 ترکیب جواهرات مروارید با دامن توری برای افراد جوان ظاهری شیک و خاص به تیپ آن ها می دهد. چگونگی رنگ لباس فاکتور مهمی در ست شدن جواهرات مروارید با لباس می باشد. لباس های با رنگ مشکی، سبز و بنفش بیشترین همگونی را با مروارید دارند.

دستبند مروارید رنگی 1401

لباس های مجلسی تک رنگ که خیلی هم بلند نباشد چون در عین سادگی بسیار شیک هستند به طور متداول مورد استفاده خانوم ها برای مهمانی ها قرار می گیرد ترکیب این لباس با گردنبند مروارید کوتاه و ظریف، تمرکز افراد را بیشتر به سمت مروارید می برد و این گونه زیبایی آن را چندین برابر نمایان می کند.
مروارید، به شدت در برابر اسید، قلیا و رطوبت زیاد حساس است. برای حفظ درخشندگی این سنگ باید آن را از تماس با مواد آرایشی و بهداشتی، اسپری مو یا عطر دور نگه دارید.
هرگز مرواریدهای خود را با دیگر جواهرات در کنار هم نگهداری نکنید زیرا به‌راحتی خراش بر می‌دارند. حتی ممکن است سنگ‌های قیمتی به سطح مروارید آسیب وارد کند.

دستبند مروارید رنگی 2022

alt

دستبند مروارید ریز 

alt

مروارید رنگی مات  

alt

دستبند مروارید دخترانه  

alt

مروارید رنگی دیجی کالا  

alt

دستبند مروارید دیجی کالا  

قیمت مروارید برای دستبند  

alt

دستبند مروارید و طلا  

alt

دستبند مروارید رنگی دخترانه  

alt

دستبند مروارید رنگی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(46 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما:
  • ناصر بارکزهی جمعه, 04 شهریور 1401

    عالین

    پاسخ مدیر:

    مرسی از شما دوست عزیز سوربان.