بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
این مشکل زمانی پیش می آید که شما به جای کشیدن خطوط باریک، یک خط پهن روی خط مژه خود می کشید. در این حالت اغلب ممکن است دستان شما بلرزد و نتوانید خط چشمی نازک و دقیق بکشید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای سایه چشم جدید جلب می نماییم. 

alt

سایه چشم جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" سایه چشم جدید " سایه چشم جدید عروس | سایه چشم جدید ۱۴۰۰ | اموزش سایه چشم جدید | مدل سایه چشم | انواع سایه چشم عروس | سایه چشم جدید دخترانه | مدل سایه چشم لایت | مدل سایه چشم شاین جدید اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل سایه چشم جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

سایه چشم جدید 1401

بعضی از انواع خط چشم هم هستند که به‌سختی رنگ می‌دهند. یعنی در هنگام کشیدن آنها پشت چشم، مدام مجبور به کشیدن خطوطی منقطع می‌شوید. حتما در هنگام خرید دقت کنید که خط چشم به‌راحتی قابلیت کشیدن خطی ممتد را برایتان فراهم کند.
اگر کم آرایش می‌کنید و فقط در مهمانی‌ها و عروسی‌ها به دنبال خط چشم می‌روید، پس بهتر است، برندی را بخرید که ماندگاری بالایی دارد. اما اگر قرار است، به‌طور روزانه خط چشم بکشید، نباید موردی را بخرید که به‌سختی پاک می‌شود و هر شب برای پاک‌کردن آن، زمان زیادی از شما گرفته می‌شود.
یکی دیگر از تکنیک های نحوه صحیح خط چشم کشیدن استفده از فر مژه است. شما با این ابزار می توانید همزمان هم خط چشم بکشید و هم مژه هایتان را فر کنید. فر مژه را روی خط مژه قرار دهید و از آن برای کشیدن خطوط صاف استفاده کنید و پس از خشک شدن خط چشم مژه هایتان را فر کنید.

همچنین اگر برای خدمات و زیبابی مو و صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

سایه چشم جدید 2022

alt

بنر

سایه چشم جدید 1401 | 

alt

سایه چشم جدید عروس 

alt

سایه چشم جدید ۱۴۰۰

alt

سایه چشم جدید ۱۴۰۰

اموزش سایه چشم جدید 

مدل سایه چشم   

alt

انواع سایه چشم عروس 

alt

سایه چشم جدید دخترانه 

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(26 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها