بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کاشت ناخن در کشور ما رواج زیادی پیدا کرده است. کسانی که به کاشت ناخن مبادرت می ورزند هرکدام دلایلی برای انجام این عمل دارند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای کاشت ناخن دخترانه اسپرت جلب می نماییم. 

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" کاشت ناخن دخترانه اسپرت " کاشت ناخن دخترانه اسپرت کوتاه | عکس کاشت ناخن دخترانه شیک | مدل کاشت ناخن دخترانه جدید | کاشت ناخن دخترانه اسپرت بلند | کاشت ناخن دخترانه ساده | مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی | کاشت ناخن دخترانه اسپرت بنفش | کاشت ناخن کوتاه و طبیعی نداشتن ناخن و زیباتر شدن ناخن ها، از جمله دلیل کاشت ناخن است. اما بیشتر کسانی از این روش استفاده می‌کنند که ناخن‌های طبیعی مستعدی برای رشد ندارند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کاشت ناخن دخترانه اسپرت فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

کاشت ناخن دخترانه اسپرت 1401

ناخن‌های مصنوعی در اندازه‌های گوناگون و در رنگ‌های طبیعی و متنوعی موجود می‌باشند. برای عمل کاشت ناخن می‌بایست موارد زیادی را رعایت کرد، ابزار و مواد کاشت ناخن را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین این انجام داد.
کاشت ناخن قالبی را می توان روی انگشت های استاندارد کار کرد. نکته مهم این است که احتمال هوا گرفتن کاشت ناخن قالبی بیشتر است‌، ماندگاری کمتری دارد و در مقایسه با روش‌های دیگر کاشت ناخن، مواد بیشتر مصرف میشود.
ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه اول را به خود اختصاص داده است. در کاشت ناخن پودری ابتدا ناخن مصنوعی که همان تیپ است از اوایل ناخن طبیعی می‌چسبد و به اندازه‌ دلخواه کوتاه می‌شوند. سپس مواد به ضد قارچ و در نهایت به مواد کاشت آغشته می‌شوند.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

کاشت ناخن دخترانه اسپرت 2022

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت 1401 

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت کوتاه 

alt

عکس کاشت ناخن دخترانه شیک  

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه جدید  

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت بلند    

alt

کاشت ناخن دخترانه ساده  

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی 

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت بنفش  

alt

کاشت ناخن کوتاه و طبیعی  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(35 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:
  • یاس چهارشنبه, 09 شهریور 1401

    اکثرشون خیلی زشت و غیر طبیعی بودن