بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مواد اصلی به کار رفته در تترون پلی‌استر و ویسکوز است. پلاستیک و نخ به کار رفته در این پارچه می‌تواند درصدهای متفاوتی داشته باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پارچه تترون جلب می نماییم. 

alt

پارچه تترون با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" پارچه تترون " قیمت پارچه تترون | معایب پارچه تترون | پارچه تترون برای مانتو | مزایا و معایب پارچه تترون | پارچه تترون براق | پارچه تترون مناسب چه فصلی است | انواع پارچه تترون | قیمت پارچه تترون مانتویی تترون از پرفروش‌ترین انواع پارچه است. اما چه ویژگی‌هایی باعث پرطرفدار بودن این پارچه می‌شود؟‌ تترون در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی تولید می‌شود. تولید پارچه تترون در طرح و رنگ‌های متنوع یکی از دلایل پرفروش بودن این محصول است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پارچه تترون فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

پارچه تترون 1401

بیشترین مصرف پارچه تترون را می‌توان در دوخت انواع پیراهن‌های مردانه و اسپرت مشاهده کرد. پارچه‌ای که برای دوخت پیراهن استفاده می‌شود، معمولا گرماژ بالایی دارد و عرض آن 150 سانتی متر است. تترون رنگی، مخصوصا سفید و مشکی، پر مصرف‌ترین نوع تترون در این دسته می‌باشد. سبکی و لطافت بالای تترون باعث می‌شود که خیاطان این پارچه را برای دوخت پیراهن انتخاب کنند.
در مصارف بیمارستانی از انواع مختلف تترون استفاده می‌شود. با توجه به ماهیت شغل افرادی که در بیمارستان کار می‌کنند و آلودگی‌های موجود در محیط بیمارستان، تترون به دلیل ضد حساسیت بودن انتخاب مناسبی برای یونیفرم‌های بیمارستانی‌ است. همچنین لطافت و سبکی این نوع پارچه بسیار حائز اهمیت است. 
انتخاب پارچه برای کودکان به دلیل پوست لطیف و حساسی که دارند، بسیار مهم است. پارچه تترون مرغوب به دلیل ضد حساسیت بودن و لطافتی که دارد گزینه مناسبی برای این کار است. همچنین لباس کودکان به شستشوی مکرر نیاز دارد و مقاومت این پارچه در مقابل شستشوی یکی دیگر از دلایل مناسب بودن این پارچه برای لباس کودکان است.

پارچه تترون 2022

alt

پارچه تترون 1401 

alt

قیمت پارچه تترون مانتویی 

alt

 انواع پارچه تترون  

alt

پارچه تترون 1401  

alt

قیمت پارچه تترون  

alt

پارچه تترون مناسب چه فصلی است 

alt

پارچه تترون براق  

alt

مزایا و معایب پارچه تترون  

alt

پارچه تترون برای مانتو  

alt

معایب پارچه تترون  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: