بنر
بنر
بنر
بنر
پارچه کرسپو یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت انواع شومیز ، مانتو ، شلوار ، پیراهن ساحلی ، دامن و لباس کودکان می‌باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پارچه کرسپو جلب می نماییم. 

alt

پارچه کرسپو با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" پارچه کرسپو " مشخصات پارچه کرسپو | پارچه کرسپو قیمت | انواع پارچه کرسپو | قیمت پارچه کرسپو ساده | قیمت پارچه کرسپو خامه دوزی | پارچه کرسپو نی نی سایت | پارچه کرسپو مشکی | پارچه کرسپو گلدوزی از جمله موارد مربوط به پارچه کرسپو این است که این پارچه کش ندارد و نما نیست ، رنگ ثابت دارد و بسیار لطیف و خنک است . همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پارچه کرسپو فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

پارچه کرسپو 1401

پارچه کرسپو بدن نما نیست و بیشترین کاربرد آن برای دوخت مانتو می باشد.
یکی از نکات مثبت در استفاده از پارچه کرسپو موجود بودن پارچه های خامه دوزی آن می باشد که با طرح های متفاوت زیبایی دو چندانی به مانتو و لباس های شما می دهد.
این پارچه کش ندارد و دارای رنگ ثابت است همچنین بسیار لطیف و خنک می باشد البته باید دقت شود که چروک پذیری کمی دارد.
پارچه کرسپو در واقع پارچه نخی که در انواع ساده، خامه دوزی شده و ترکیب این دو موجود است. لینن‌آمریکاییLinen یا کرسپو، جز پارچه‌های مناسب فصل تابستان محسوب می‌شود زیرا خنک و سبک بوده و قابلیت گردش هوا را دارد.
کرسپو، پارچه لطیف و سبک از جنس نخ بوده که از چروک پذیری کمی دارا است. ریزش و ایستایی آن متوسط و به دلیل جنس آن احتمال آبرفت هست. این پارچه علی رغم نازک بودن نیازی به آستر ندارد، حتی رنگ سفید آن بدنما نیست. کشت‌سانی نداشته و نوعی حالت ابر و بادی دارد.

پارچه کرسپو 2022

alt

پارچه کرسپو 1401  

بنر

alt

مشخصات پارچه کرسپو  

alt

پارچه کرسپو قیمت 

alt

انواع پارچه کرسپو   

alt

قیمت پارچه کرسپو ساده 

alt

قیمت پارچه کرسپو خامه دوزی 

alt

پارچه کرسپو نی نی سایت

alt

پارچه کرسپو مشکی

alt

پارچه کرسپو گلدوزی    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • احسان يكشنبه, 20 شهریور 1401

    قیمت پارچه کرسپو ؟


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها