بنر
بنر
بنر
بنر
پارچه لینن به خاطر شرایط خاصی که دارد، گرما را از خود خارج کرده و اجازه تنفس کشیدن به منافذ پوستی را می­دهد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پارچه لنین جلب می نماییم. 

alt

پارچه لنین با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" پارچه لنین " پارچه لنین قیمت | پارچه لنین ساده | قیمت پارچه لنین نخ | انواع پارچه لنین | پارچه لنین نخی | پارچه لنین چجوریه | پارچه لنین طرح دار | پارچه لنین ابریشم امروز برای تزئینات و دکور ساختمان، لباس و حتی مبلمان نیز به سراغ پارچه لنین می روند. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص ویژگی های پارچه لنین بیشتر صحبت کرده و نکات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پارچه لنین فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

پارچه لنین 1401

این پارچه در دسته پارچه های کتان قرار می گیرد. پارچه های کتان از ساقه گیاهی به همین نام تهیه می شوند، به همین دلیل اسم آن را در لاتین linon می نامند که به معنای بذر کتان است. اولین بار این مورد را در غرب و در کشورهایی چون ایرلند و ایتالیا مورد استفاده قرار می دادند اما کم کم به شرق و آسیا نیز صادر شد. 
این پارچه از لحاظ بافتی بسیار نرم و لطیف است، سریع خشک شده و دارای مقاومت بالایی است. یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد پارچه لنین، این مورد است که چرک و لکه به آسانی بر روی آن تاثیر نمی گذارند.
برخی از ویژگی های مثبت آن شامل طبیعی بودن، خنک بودن، ضد حساسیت بودن، ضد باکتری بودن، حفظ رنگ، بادوام بودن و موارد از این قبیل می شود. البته در کنار این مزایا، پارچه لنین دارای بخش های منفی نیز است که می توان به زود چروک شدن، گران بودن، خشک بودن و غیره اشاره کرد. از لحاظ اقتصادی، تهیه پارچه های نخی گزینه مقرون به صرفه تری می باشند. 

پارچه لنین 2022

alt

پارچه لنین 1401 

alt

بنر

پارچه لنین قیمت

alt

پارچه لنین ساده 

alt

قیمت پارچه لنین نخ  

alt

انواع پارچه لنین     

alt

پارچه لنین نخی  

alt

پارچه لنین چجوریه 

alt

پارچه لنین طرح دار 

alt

پارچه لنین ابریشم   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(33 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز