بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
الیاف ویسکوز دارای پایه ای طبیعی و گیاهی است. یعنی از دل طبیعت گرفته می‌شود و منشا آن سلولز است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پارچه ویسکوز جلب می نماییم. 

alt

پارچه ویسکوز با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" پارچه ویسکوز " قیمت پارچه ویسکوز | قیمت پارچه ویسکوز نخی | پارچه ویسکوز نخی چیست | پارچه ویسکوز کشی | عکس پارچه ویسکوز | پارچه ویسکوز اسلپ تابستانی | پارچه ویسکوز طرح دار | پارچه ویسکوز براق برخی نام آن را پارچه ابریشمی مصنوعی می‌دانند. علت اینکه با وجود منشا گیاهی و طبیعی آن، باز هم در دسته الیاف مصنوعی قرار دارد، این است که به صورت طبیعی در طبیعت وجود ندارد و توسط روش های خاصی تولید می‌شوند. در گذشته، تولید الیاف ریون یا همان ویسکوز مصرف آب زیادی داشته است. اما فناوری های جدید توانسته اند، مصرف آب در حین تولید آن را کاهش دهند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پارچه ویسکوز فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

پارچه ویسکوز 1401

به منظور بهبود برخی خواص در پارچه ویسکوز تاکنون تغییراتی در ساخت آنها صورت گرفته است. در اینجا برخی از انواع پارچه های ویسکوز را معرفی خواهیم کرد. مودال (Modal) یکی از اولین انواع پارچه های ویسکوز است. معمولا پارچه  مودال یا به صورت تنهایی و یا در ترکیب با الیافی مثل پنبه و یا اسپندکس استفاده می‌شود. این پارچه در اقلامی از قبیل لباس خواب، لباس زیر، حوله و روتختی بکار می‌رود.
نوع خاصی از پارچه های با خاصیت کشسانی فوق العاده بالا، پارچه لاکرا است. هر چند این نوع پارچه با پارچه ویسکوز متفاوت است اما به دلیل وجود خاصیت کشسانی یا همان مدول الاستیسیته بالای آن، در دسته پارچه‌های ویسکوز قرار می‌گیرند. پارچه ای که از 100 درصد نخ لاکرا استفاده شود، می‌توان تا 5 برابر تغییر شکل موقت در آن ایجاد کرد.
پارچه ویسکوز دارای مزایای خوبی است که باعث جذابیت آن در صنعت نساجی و پوشاک شده است. پارچه ویسکوز جزو پارچه هایی با قابلیت تنفس و یا بهتر بگوئیم دارای خاصیت تنفسی است. خاصیت تنفسی به معنای این است که عبور بخار از بافت پارچه براحتی صورت می‌گیرد. بنابراین، پارچه های ویسکوز خنک بوده و برای فصل تابستان نیز مناسب می‌باشند.

پارچه ویسکوز 2022

alt

پارچه ویسکوز 1401  

alt

قیمت پارچه ویسکوز  

alt

قیمت پارچه ویسکوز نخی 

alt

پارچه ویسکوز نخی چیست   

alt

پارچه ویسکوز کشی 

alt

عکس پارچه ویسکوز   

alt

پارچه ویسکوز اسلپ تابستانی  

alt

پارچه ویسکوز طرح دار | پارچه ویسکوز براق 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما: