بنر
بنر
بنر
بنر
برنج از مهم‌ترین غلات جهان است برنج در مناطق گرم پر آب می‌روید. معروف است که از نظر شرایط اقلیمی، محل رویش برنج باید سر در آتش و پا در آب داشته باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذا برنج جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذا برنج با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذا برنج " تزیین برنج با هویج | تزیین برنج با زعفران و زرشک | تزیین برنج با زعفران | تزیین برنج عروس | تزیین برنج بدون قالب | تزیین برنج با رنگ غذا | تزیین برنج در دیس | تزیین برنج مجلسی در میهمانی‌های ایرانی، برنج از جایگاه خاصی برخوردار است و به نوعی می‌توان گفت هیچ سفره‌ پذیرایی بدون یکی، دو عدد دیس پلوی خوش پخت و تزیین شده، تکمیل نخواهد شد.  دیزایین برنج در ایران اغلب با زعفران و زرشک انجام میشود که علاوه بر زیبایی طعم عالی و ایده آلی به پلو میدهد. البته میتوان به جز زعفران، از رنگ های مجاز خوراکی و همچنین از آب سبزیجات و کلم بنفش هم به عنوان رنگ غذا استفاده کرد، به کار بردن خلال بادام و خلال پسته نیز نقش زیادی در زیبایی و تزئین دیس پلو دارد.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذا برنج فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذا برنج 1401

ایده های جدید و زیبای زیادی برای دیزاین و سفره آرایی پلوی ایرانی به شکل مجلسی و شکیل وجود دارد؛ استفاده از سبزیجات و خوراکی های خوشمزه همچون کلم قرمز، نخود فرنگی، گوجه گیلاسی، زعفران، کشمش، زیتون، رنگ های خوراکی، پسته و … وجود دارد که در صورت بهره گیری از کمی ذوق و سلیقه می توان زیباترین تزئینات را داشته باشید
جنس قالب هیچ فرقی ندارد، شما با هر مدل و هر جنس قالب می‌توانید برنج قالبی تهیه کنید. حتی نیاز به نایلون انداختن کف قالب یا چرب کردن آن نیز نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که برنج را با قاشق داخل قالب بریزید و کمی با پشت قاشق روی هر لایه برنج که می‌ریزید، فشار دهید. نیازی نیست خیلی فشار بدهید، فقط در حد پر کردن هوا بین دانه‌های برنج کافی است.یکی دیگر از تزیینات جذاب و بسیار جالب، تزیین برنج با استفاده از رنگ های مختلف خوراکی و یا استفاده از رنگ های طبیعی مثل: استفاده از آب لبو، استفاده از آب کلم بنفش و یا آب سبزیجات مختلف می باشد.

تزیین غذا برنج 2022

alt

تزیین غذا برنج 1401  

alt

تزیین برنج با هویج 

alt

تزیین برنج با زعفران و زرشک   

alt

تزیین برنج با زعفران

alt

تزیین برنج عروس   

alt

تزیین برنج بدون قالب

alt

تزیین برنج با رنگ غذا

alt

تزیین برنج در دیس 

alt

تزیین برنج مجلسی    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(32 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها