بنر
بنر
بنر
بنر
یک دورهمی دوستانه می تواند اتفاقی جذاب و دلنشین باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین میز عصرانه جلب می نماییم. 

alt

تزیین میز عصرانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین میز عصرانه " تزیین عصرانه ساده | سفره عصرانه دورهمی | پذیرایی عصرانه رسمی | عکس سفره عصرانه ساده | چیدمان میز عصرانه دوستانه | تزیین میز مهمانی ساده | تزیین میز عصرانه دو نفره | میز مهمانی عصرانه همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز  برای برگزاری یک مهمانی و یا دورهمی عصرانه و تزیین میز عصرانه نیازی به ندارکات زیاد و آماده کردن لیست بلند و بالایی از خوراکی ها و غذاها، و استفاده از وسایل پذیرایی آنچنانی نیست، این بخش از پذیرایی را با سادگی و سبکی اجرا کنید. در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین میز عصرانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین میز عصرانه 1401

اگر می خواهید تا میز پذیرایی حرفه ای داشته باشید، می توانید از یک تم خاص برای دیزاین آن استفاده کنید. این تم می تواند شامل انتخاب رنگ، دکوری، ظروف پذیرایی و یا حتی نوع و مدل غذایی که در مهمانی سرو می کنید، باشد.
عصرانه یک وعده و یا به بیانی میان وعده است که جذابیت آن در روزهای طولانی و گرم تابستان دوبرابر می شود؛ لذت خوردن یک نوشیدنی سرد در یک بعد از ظهر گرم همراه با عزیزان و دوستان غیر قابل وصف است که می توانید آن را با چیدمان یک میز عصرانه در روز خود بگنجانید. برای عصرانه از خوردنی های سبک و ساده ای مانند انواع ساندویچ، فینگر فود، کیک و شیرینی همین طور چای، قهوه، انواع دسر و نوشیدنی مانند اسموتی ، ژله و … بهره ببرید. میوه های مزین شده را یادتان نرود میوه های با توجه به اینکه نقش مهمی در سلامتی دارند در شکیل شدن منعطف بوده و در نتیجه قابلیت زیباسازی میز عصرانه را به بهترین شکل ممکن دارند.
اگر یک دور همی زیبا در غروب پاییز با دوستان خود دارید، می توانید برای دیزاین میزتان از رنگ های پاییزی گرم مانند زرشکی و آجری استفاده کنید. میوه های فصل را که شامل انار، خرمالو و پرتقال می باشد را داخل و بیرون ظرف میوه خوری، روی میز بچینید و با یک نوشیدنی گرم دلچسب از دوستان خود پذیرایی کنید.

تزیین میز عصرانه 2022

alt

میز مهمانی عصرانه 

alt

بنر

تزیین میز عصرانه دو نفره  

alt

تزیین میز مهمانی ساده  

alt

چیدمان میز عصرانه دوستانه  

alt

عکس سفره عصرانه ساده  

alt

پذیرایی عصرانه رسمی  

alt

تزیین میز عصرانه 1401 

alt

تزیین عصرانه ساده 

alt

سفره عصرانه دورهمی  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(40 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز