بنر
بنر
بنر
بنر
سایه با توجه به کاربردهای مختلف به صورت پودری ، مایع ، کرمی ، مات و شاین دار در بازار موجود است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای سایه چشم ساده جلب می نماییم. 

alt

سایه چشم ساده با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" سایه چشم ساده " نحوه سایه چشم ساده | سایه چشم ساده برای بیرون رفتن | سایه چشم ساده و شیک | مدل سایه چشم ساده دخترانه | مدل سایه چشم ساده مجلسی | آموزش سایه چشم ساده برای مبتدی ها | آموزش سایه چشم ساده دخترانه | سایه چشم دخترانه تهیه ابرازی مناسب برای کشیدن سایه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما از برس معمولی برای کشیدن سایه استفاده نکنید. ست برس سایه چشم شامل برس های ترکیب کننده و زوایه دار می باشد که برس های معمولی این ویژگی را ندارند همچنین به کمک برسی با جنس خوب ترکیب کردن رنگ سایه ها آسان تر می شود بنابراین بهتر است از برس موی طبیعی برای ترکیب کردن رنگ سایه چشم استفاده نمایید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل سایه چشم ساده فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

سایه چشم ساده 1401

رنگ سایه را متناسب با رنگ چشم هایتان انتخاب کنید. سایه آبی برای چشم های قهوه ای انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و اگر شما چشمانی سبز دارید بهتر است از سایه رنگ تیره برای میکاپ چشم های خود استفاده نمایید. اگر تمایل دارید میکاپ چشم جذاب تری داشته باشید می توانید چند رنگ متضاد سایه را با یکدیگر ترکیب نمایید.
آشنایی با مدل و حالت چشم ها کمک میکنه تا بتونید زیبایی چشم هاتون رو به بهترین شکل ممکن کامل کنید و با استفاده از نکات آرایش مربوط به هر مدل چشم، زیباترین آرایش چشم و سایه چشم رو انجام بدید.
باید رنگ های مختلف سایه چشم رو به گونه ای روی پلک ترکیب کنید که هیچ مرزی بین دو رنگ سایه چشم وجود نداشته باشه و در نهایت ظاهر یکدست و صافی برای سایه چشم ایجاد بشه
اگر می خواهید رنگ سایه چشمی که استفاده میکنید خیلی پررنگ تر باشه میتونید مقداری کمی آب به سایه چشم اضافه کنید. سایه چشم رو با براش مخصوص بردارید و یک قطره آب روی آن بریزید. این کار کمک میکنه تا رنگ سایه چشم عمیق تر و پررنگ بشه.

سایه چشم ساده 2022

alt

سایه چشم ساده 1401 

alt

نحوه سایه چشم ساده 

alt

سایه چشم ساده برای بیرون رفتن    

alt

سایه چشم ساده و شیک 

alt

مدل سایه چشم ساده دخترانه   

alt

مدل سایه چشم ساده مجلسی 

alt

آموزش سایه چشم ساده برای مبتدی ها  

alt

آموزش سایه چشم ساده دخترانه 

alt

سایه چشم دخترانه   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها