بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تاتو یک طراحی دائم بر روي پوست هست که شما به سختی می‌توانید ان را پاک کنید یا تغییر دهید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طرح تاتو جلب می نماییم. 

alt

طرح تاتو با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طرح تاتو " طرح تاتو جدید | طرح تاتو مردانه برای چاپ | طرح تاتو روی دست پلمپ | طرح تاتو ساده | طرح تاتو سينه زنانه | طرح تاتو جدید 2022 | طرح تاتو دخترانه | طرح تاتو مردانه ساده تاتو کار شما باید یک نقاش به تمام معنا باشد. تا به او درباره ایده ذهنی خود بگویید و وی بتواند یک شکل خاص برای شما طراحی کند. یکی از نکات قبل از تاتو انتخاب طرح تاتو است ، که به احتمال زیاد برای شما دغدغه باشد. مطمئن باشید معنای طرح خود را بدانید. اکثر علائم و سمبل‏ ها مفهوم متفاوتی دارند. طرح تاتو باید همان ایده یا حسی که درون شماست انتقال دهد. قطعا طرحی که “باحال” به نظر می‏ رسد روزی دل شما را خواهد زد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طرح تاتو فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طرح تاتو 1401

نکات مهم بعد از تاتو پشیمانی بعد از آن است که امری کاملا طبیعی می باشد. تقریبا نیمی از افرادی که تاتو دارند بعد چندین سال از طرح آن خسته می‏ شوند. در این شرایط بعضی افراد برای طرح و تاتوی جدید اقدام می‏ کنند و بعضی دیگر می‏ خواهند آن را به کلی پاک کنند.
برای محو کردن موقتی تاتو مواد مختلفی وجود دارد که تا هنگام شستشو تاثیرگذار هستند. اما بهترین روش برای پاک کردن دائمی تاتو لیزر است. لیزر کیوسوییچ بدون ایجاد زخم و جای سوختگی جوهر تاتو را در زیر پوست خرد می‏ کند و باعث پاک شدن آن می ‏شود. نور لیزر توسط ذرات جوهر جذب شده و باعث نابودی آن‏ها می ‏گردد.
یکی از نکات مهم بعد از تاتو این است که بایددر ناحیه مورد نظر از ژل آلوئه ورا و پمادهای ترمیم کننده استفاده کنید. در برابر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید تا از بروز لک (هایپرپیگمنتاسیون) جلوگیری شود.

طرح تاتو 2022

alt

طرح تاتو 1401 | طرح تاتو جدید 

alt

طرح تاتو مردانه برای چاپ 

alt

طرح تاتو روی دست پلمپ    

alt

طرح تاتو ساده 

alt

طرح تاتو سينه زنانه 

alt

طرح تاتو جدید 2022    

alt

طرح تاتو دخترانه 

alt

طرح تاتو مردانه ساده  

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

altaltaltalt

alt

altaltalt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(52 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز