بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کیف دوشی یکی از اکسسوری‌های پرکاربرد برای آقایان و خانم‌ها به حساب می آید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای کیف دوشی چرم جلب می نماییم. 

alt

کیف دوشی چرم با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" کیف دوشی چرم " کیف دوشی چرم مردانه | کیف دوشی چرم زنانه | کیف دوشی مردانه | کیف دوشی زنانه | قیمت کیف دوشی مردانه نوین چرم | کیف دوشی چرم طبیعی | کیف دوشی مردانه اسپرت | کیف دوشی چرم مردانه دیجی کالا  کیف تکمیل‌کننده استایل ماست. معمولا خانم‌ها و آقایان برای به همراه داشتن وسیله‌های خود مثل عینک ، موبایل ، تبلت، اقلام آرایشی، کیف پول و …  نیاز به کیفی دارند که بتوانند این وسایل را به راحتی در آن جا دهند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کیف دوشی چرم فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

کیف دوشی چرم 1401

 کیف تکمیل‌کننده استایل ماست. معمولا خانم‌ها و آقایان برای به همراه داشتن وسیله‌های خود مثل عینک ، موبایل ، تبلت، اقلام آرایشی، کیف پول و …  نیاز به کیفی دارند که بتوانند این وسایل را به راحتی در آن جا دهند.
برای اندام‌های گلابی شکل ( اندام‌هایی که در آن‌ها پایین تنه بزرگتر از بالا‌تنه است): کیف‌های انتخابی شما باید دارای سایز متوسط بوده و از رنگ‌های شاد و متنوع در آن استفاده شده باشد، بند کیف نیز باید کمی کوتاه باشد و هنگام استفاده کیف در زیر آرنجتان قرار گیرد و از این طریق تمرکز را از پایین تنه به بالاتنه معطوف سازد. 
اندام‌های سیبی شکل (اندام‌هایی با بالاتنه بزرگ با شانه‌های عریض): برای این دسته از بانوان کیف‌های مدل پستچی یا بند بلند به علت پوشش بزرگی سرشانه‌ها و همچنین کیف‌هایی که روی آرنج قرار می‌گیرند مناسب هستند. کیف‌های بند کوتاه اصلا مناسب افراد با اندام سیبی شکل نیست.
اندام‌های ورزشکاری ( اندام‌های زاویه‌دار و ورزشکار): مدل‌های مناسب برای اندام‌های ورزشکاری کیف‌های مدل کوله‌پشتی که گردتر و حجیم‌تر هستند و کیف‌های دارای طرح و نقش گلدوزی هستند.
اندام‌های درشت و سایز بزرگ: مدل مناسب برای بانوان درشت اندام کیف‌های سایز متوسط یا کیف‌های بزرگ با طرح و نقش درشت هستند، کیف‌های کوچک اصلا برای این بانوان مناسب نیستند.
خانم‌های قد کوتاه با جثه‌ی ریز: کیف‌های تک رنگ کوچک رودوشی با زنجیر یا بند کوتاه که روی آرنج قرار می‌گیرند برای شما مناسب هستند.

کیف دوشی چرم 2022

alt

کیف دوشی چرم 1401 

alt

کیف دوشی چرم مردانه 

alt

کیف دوشی چرم زنانه 

alt

کیف دوشی مردانه     

alt

کیف دوشی زنانه 

alt

قیمت کیف دوشی مردانه نوین چرم 

alt

کیف دوشی چرم طبیعی 

alt

کیف دوشی مردانه اسپرت  

alt

کیف دوشی چرم مردانه دیجی کالا    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها