بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بشقاب شما باید برای غذا شما مناسب باشد. به عبارت دیگر نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک.. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذا نوعروس جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذا نوعروس با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذا نوعروس " تزیین سفره پاگشا عروس و داماد | تزیین سالاد برای پاگشای عروس | تزیین ژله برای پاگشای عروس | اولین مهمانی تازه عروس | میخوام عروس دعوت کنم چی درست کنم  | برای پاگشا چی درست کنم  | لیست غذا برای پاگشای داماد | غذا برای پاگشای جاری از بشقاب‌های روشن و تیره استفاده کنید تا غذای خود را برجسته کنید. بشقاب‌های سفید محبوب هستند، زیرا زمینه‌ای خنثی برای غذاهای با رنگ روشن ارائه می‌دهند. همچنین بشقاب‌های تیره به زیبایی و به پرجلوه‌شدن غذاهایی مانند ماهی سفید یا پاستا خامه‌ای کمک می‌کنند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذا نوعروس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذا نوعروس 1401

فضای سفید (فضای اطراف عناصر مختلف شما) برای برجسته کردن عناصر شما بسیار مهم است. می‌توانید از بشقاب‌های بزرگ‌تر استفاده کنید.
دستمال سفره را به زیبایی و دقت تا بزنید و در بشقاب نان در سمت چپ یا در وسط بشقاب غذاخوری بگذارید. برای تزئین نیز می توانید از حلقه دستمال سفره استفاده کنید، در انتخاب رنگ رومیزی ذوق و سلیقه به خرج دهید.
 از پوست لیمو ترش رنده شده برای تزئین غذاهایتان استفاده کنید یا از قارچ ها و ورقه های لیمو ترش در کنار هم می توان استفاده کرد که هم در طعم غذا و هم در ظاهر غذا تاثیر بسیار زیادی دارد.
مطمئنا نورپردازی نیز اهمیت زیادی در نوع پذیرایی و رضایت میهمان دارد. باید توجه داشت که نور باید به میزان لازم باشد تا چشم خسته نشود. طیف نوری مهتابی و آفتابی بهترین نوع نورپردازی است.
چیدمان مناسب نقش بسیار زیادی در رضایت مندی میهمان دارد. برای این منظور چنگال سمت چپ، کارد سمت راست، لیوان و یا فنجان نیز در سمت راست قرار می گیرد به گونه ای که دسته فنجان در ساعت چهار و سی دقیقه فرضی قرار گیرد. قاشق نیز زیر دسته فنجان قرار داده می شود. چنانچه میهمان سر میز نشسته بود باید بشقاب غذای کثیف را از سمت راست برداشت و اگر به عنوان مثال قاشق خواست باید از سمتی که از ابتدا آن را قرار داده اید قاشق را به او بدهید. 

همچنین اگر برای غذا و دسر، به دنبال یک آشپزخانه هستید، بازدید از لیست تهیه دسر و فینگرفود شهر های ایران  و لیست تهیه غذا شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین غذا نوعروس 2022

alt

بنر

غذا برای پاگشای جاری 

alt

لیست غذا برای پاگشای داماد  

alt

برای پاگشا چی درست کنم   

alt

میخوام عروس دعوت کنم چی درست کنم   

alt

اولین مهمانی تازه عروس  

alt

تزیین ژله برای پاگشای عروس  

alt

تزیین سالاد برای پاگشای عروس  

alt

 تزیین سفره پاگشا عروس و داماد  

alt

تزیین غذا نوعروس 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(12 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها