بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ژلیش ناخن همان لاک زدن ناخن با لاک ژل است. پیش از فراگیری آموزش ژلیش ناخن باید اول لاک ژل را بهتر بشناسید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن جدید جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن جدید " طراحی ناخن دخترانه | طراحی لاکچری ناخن | مدل ناخن جدید ۱۴۰۱ | مدل ناخن جدید 2022 | طراحی ناخن اسپرت شیک | طرح ناخن جدید 2022 | طرح ناخن شیک و خاص | رنگ ناخن جدید لاک ژل یا همان لاک ژلیش نسبت به لاک معمولی دارای دوام و درخشندگی بیشتری است و به خاطر ضخامتی که به ناخن می دهد باعث مقاومت بیشتر ناخن می شود و به همین دلیل برای افرادی که تمایل به موادگذاری روی ناخن ندارند و دوام لاک و مقاومت ناخن برایشان مهم است گزینه مناسبی است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن جدید 1401

داستر دانه های اکلیلی مانند شوگر و شیمر است. داستر دارای دانه های درشت تری است و نحوی استفاده از آن با شوگر و شیمر متفاوت است. اکلیلی های موجود در داستر درخشندگی بالایی به ناخن می دهد. از داستر بر روی لاک ژل می توان استفاده کرد.
آنچه که باید در مورد لاک ژل سه مرحله ای بدانید!
این لاک ها پس از خارج شدن از دستگاه UV سطح چسبنده ای دارند.
شما می توانید قبل از زدن تاپ شاین با استفاده از پد کلینزر آغشته به کلینزر چسبندگی سطح ناخن را از بین ببرید.
این دسته از لاک ژل ها به دلیل دوام بالا و ضخامتی که دارند برای استفاده بر روی ناخن طبیعی گزینه های بسیار مناسبی هستند.
اگر ناخن طبیعی دارای ناهمواری باشد می توانید بعد از زدن بیس کات از یک لایه رابر بیس بر روی ناخن استفاده کنید و سطح ناخن را صاف کنید. سعی کنید بیشتر تمرکزتان را روی قسمت های فر رو رفته بگذارید.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن جدید 2022

alt

طراحی ناخن جدید 1401 

alt

طراحی ناخن دخترانه 

alt

طراحی ناخن دخترانه 

alt

طراحی لاکچری ناخن  

alt

مدل ناخن جدید ۱۴۰۱  

alt

مدل ناخن جدید 2022 

alt

طراحی ناخن اسپرت شیک  

alt

طرح ناخن جدید 2022 

alt

طرح ناخن شیک و خاص 

alt

رنگ ناخن جدید    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(50 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما: