بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای ست کردن رنگ خردلی، به چند دست لباس به رنگ‌های خنثا نیاز دارید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو خردلی جلب می نماییم. 

alt

مانتو خردلی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو خردلی "  مانتو خردلی ابروبادی | مانتو خردلی با چه رنگ شالی ست میشه | مدل مانتو خردلی جلو باز | مانتو خردلی کوتاه | ست مانتو خردلی | مدل مانتو خردلی اینستا | مانتو خردلی تیره | مانتو خردلی بلند با چی ست میشه خردلی خیلی بیشتر از زرد تمایل به خنثا بودن دارد و به پوست بیشتر افراد می‌آید. اما مثل هر رنگی دیگری، باید درست از آن استفاده کنید. یکی از زمان‌هایی که می‌توانید با خیال آسوده سراغ خردلی بروید، فصل پوشیدن پالتو است. با انتخاب چنین رنگی حسابی به چشم می‌آیید. پالتو یا بارانی را با شلوار و کفش مشکی ست کنید. همچنین می‌توانید آن را در استایل سرمه‌ای جا دهید. جین آبی، بلوز آب و سفید و کفش سرمه‌ای انتخاب کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو خردلی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو خردلی 1401

طور کلی رنگ جذاب خردلی منحصر به هیچ گروه سنی یا جنسیت خاصی نیست. هم خانم‌ها و هم آقایان در هر محدوده‌ی سنی که باشند می‌توانند از آیتم‌های جذاب خردلی در استایل‌شان استفاده کنند و بدرخشند. با این حال در استایل خردلی نکاتی هست که باید به آن‌ها دقت کنید تا استایل جذاب‌تری داشته باشید.
شال‌ها و روسری‌های خردلی رنگ هم آیتم‌های جذابی هستند. اگر شال و روسری شما خردلی تک‌رنگ است برای مانتو یا سایر لباس‌‌هایتان می‌توانید از رنگ‌های طوسی، سفید و مشکی استفاده کنید. اگر شال و روسریتان ترکیبی از خردلی و رنگ‌های دیگر است برای مانتو و پالتویتان بهتر است از رنگ‌های دیگری که در طرح روسری قرار دارد کمک بگیرید. در زمستان یا پاییز یک شال‌گردن خردلی در ترکیب با دیگر آیتم‌هایتان جلوه‌ای بسیار خاص و دوست‌داشتنی به استایل پاییزی شما می‌دهد.
از آنجایی که خردلی رنگی بولد است حتی اگر کمی از این رنگ خاص در استایلتان باشد می‌توانید گرما و طراوت خردلی را در استایلتان داشته باشید.
در چرخه‌ی رنگ تناژهای رنگ زرد و آبی مکمل یکدیگر محسوب می‌شوند و رنگ زرد خردلی هم مانند دیگر تناژهای زرد به خوبی با آبی ترکیب می‌شود. چه آبی روشن را انتخاب کنید و چه به سراغ آبی تیره و یا حتی سرمه‌ای بروید ترکیب زیبایی با خردلی خواهید داشت. از همین رو ترکیب انواع جین‌ها هم با خردلی بسیار جذاب است. ترکیبی که هیچ وقت از مد نمی‌افتد و جزو چشم‌نواز‌ترین ترکیب‌ها در استایل با رنگ جذاب خردلی است.

مانتو خردلی 2022

alt

مانتو خردلی بلند با چی ست میشه 

alt

مانتو خردلی تیره  

alt

مدل مانتو خردلی اینستا  

alt

ست مانتو خردلی  

alt

مانتو خردلی کوتاه  

 مدل مانتو خردلی جلو باز  

alt

مانتو خردلی با چه رنگ شالی ست میشه  

alt

 مانتو خردلی ابروبادی  

alt

مانتو خردلی 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(22 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)


نظرات شما: