بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سرخابی رنگ تیز و تندی‌ست. به شما اعتماد به‌نفس و انرژی می‌دهد. هم برای استایل خیابانی و روزمره به‌درد می‌خورد و هم برای لباس مهمانی. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو سرخابی جلب می نماییم. 

alt

مانتو سرخابی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو سرخابی " ست مانتو سرخابی با شال | مانتو سرخابی تیره | ست مانتو سرخابی کوتاه | مانتو سرخابی دخترانه | ست مانتو سرخابی تیره | ست مانتو سرخابی با سرمه ای | ست مانتو سرخابی با سفید | مانتو سرخابی بلنداین رنگ ترکیبی از قرمز و بنفش است و انرژِی و قدرت هردوی این رنگ هارا با خود دارد. سرخابی نماد تعادل، عزت نفس و همکاری است. با استفاده از مانتو سرخابی و شال طوسی می توانید یک استایل خیره کننده خلق کنید. سپیده خداوردی با انتخاب مانتو سرخابی برای یک مراسم رسمی ریسک کرده است. البته به حدی همه چیز خوب و هماهنگ در کنار هم قرار گرفته که نتیجه یک استایل شیک و زیباست.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو سرخابی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو سرخابی 1401


معمولا کسانی که به رنگ سرخابی علاقه دارند افراد هنرمند و خلاقی هستند که به برنامه ریزی برای آینده و طرح های نوآورانه علاقه دارند.
اگر به مهمانی یا قرار ملاقات دعوت شده اید و نمی دانید با مانتو سرخابی تان چه شال یا روسری را ست کنید این مطلب برای شماست. مانتو سرخابی یکی از پرطرفدارترین رنگ مانتوها در بین دخترهاست. چون امکان ندارد شما مانتو سرخابی بپوشید و جلب توجه نکنید. ولی اینکه مانتو سرخابی تان را با چه رنگ شال و روسری ای می توانید بپوشید خیلی مهم است.
مانتوی صورتی روشن را با شلوار و اکسسوری سرخابی هماهنگ کنید. پیراهن مجلسی سرخابی را با کیف و کفش صورتی بپوشید.
پوشیدن مانتو سرخابی مخصوص جوان ترهاست. لیندا کیانی در این استایل زیبا مانتو سرخابی کوتاه اش را با رنگ های طیف بنفش همراه کرده است. نوارهای چین دوزی شده روی لبه جیب و آستین های این مانتو آن را دخترانه تر کرده است. اگر چه سرخابی به اندازه کافی نگاه ها را به خود جلب می کند ولی رنگ خنثی شلوار و کفش باعث شده تمرکزمان روی مانتو و رنگ فوق العاده اش بیشتر شود.

مانتو سرخابی 2022

alt

مانتو سرخابی بلند 

بنر

alt

ست مانتو سرخابی با سفید  

alt

ست مانتو سرخابی با سرمه ای  

alt

ست مانتو سرخابی تیره  

alt

مانتو سرخابی دخترانه  

alt

ست مانتو سرخابی کوتاه 

alt

 مانتو سرخابی تیره  

 ست مانتو سرخابی با شال 

مانتو سرخابی 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(25 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها