بنر
بنر
بنر
بنر
در واقع استفاده از ترکیب رنگ‌های متناسب با رنگ سفید باعث می‌شود بتوانید یک استایل زیبا و جذاب را برای خود ایجاد کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مانتو سفید اسپرت جلب می نماییم. 

alt

مانتو سفید اسپرت با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو سفید اسپرت " مانتو سفید اسپرت دخترانه | مانتو سفید کوتاه اسپرت | مانتو سفید اسپرت دیجی کالا | مانتو سفید جدید | مانتو سفید اسپرت اینستاگرام | خرید مانتو سفید اسپرت | مانتو سفید مجلسی | مانتو سفید بلند جلو باز در فصل تابستان نیز پوشیدن مانتوی سفید همراه با رنگ‌های قرمز، انواع آبی تیره و روشن، سبز تیره و قهوه‌ ای، جلوه ویژه‌ ای به استایل شما خواهد داد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو سفید اسپرت فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو سفید اسپرت 1401

پاییز فصلی تقریبا سرد است و برای ست کردن بهتر است از رنگ های گرم تر استفاده نمایید. رنگ هایی مانند نارنجی، شتری و قهوه ای انتخاب مناسبی می باشند. در فصل زمستان که سرما و برف را به همراه دارد بهتر است از رنگ های گرم استفاده شود. البته ترکیب سیاه و سفید در زمستان بهتر از هر وقت دیگری به نظر می رسد.
شلوارهای جین مام استایل و اسکینی از بهترین انتخاب ها برای ست کردن مانتو سفید هستند. البته در صورتی که مانتوی شما مدل اسپرتی داشته باشد. در صورتی که از شلوارهای پارچه ای استفاده می نمایید بهتر است مدل مانتوی شما جلو بسته بوده و یا حالت رسمی داشته باشد.
اگر یک مانتوی عبایی رسمی به تن دارید بهتر است از کیف های دستی زیبا و کوچک استفاده نمایید. اگر مانتوی اسپرت و راحتی را انتخاب کرده اید توصیه می شود از کیف های اسپرت و بزرگ استفاده کنید. توجه به هماهنگی آیتم ها موضوع بسیار مهمی می باشد.
در این شرایط می توانید انتخاب های راحت تری را انجام دهید. اگر مدل مانتوی شما حالت پیراهن دکمه دار را دارد بهتر است یک شلوار جین آبی انتخاب نمایید. یک روسری آبی آسمانی و یک جفت کتانی سفید رنگ استایل شما را به بهترین و راحت ترین استایل تبدیل می نماید.

مانتو سفید اسپرت 2022

alt

alt

مانتو سفید بلند جلو باز 

alt

مانتو سفید مجلسی 

alt

خرید مانتو سفید اسپرت 

alt

مانتو سفید اسپرت اینستاگرام  

alt

مانتو سفید جدید  

مانتو سفید اسپرت دیجی کالا  

مانتو سفید کوتاه اسپرت  

مانتو سفید اسپرت دخترانه 

alt

مانتو سفید اسپرت 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(28 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • شین دوشنبه, 21 شهریور 1401

    چ مانتوهای خوشگلی،


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها