بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ابتدای کار بدانید که شما می توانید مانتو سفید خود را با رنگ هایی مانند: مشکی، طوسی، سبز، صورتی و لیمویی استفاده کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو سفید بلند جلب می نماییم. 

alt

مانتو سفید بلند با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو سفید بلند " مانتو سفید بلند جلو باز | مانتو سفید بلند اسپرت | مانتو سفید جدید | مانتو سفید تابستانی | مانتو سفید کوتاه اسپرت | مدل مانتو سفید کوتاه | مانتو سفید مجلسی بلند | مانتو سفید عروسکی با توجه به اینکه استفاده از مانتو سفید در فصل بهار و تابستان طرفداران بیشتری دارد طبیعتا ست کردن آن در این دو فصل کار چندان سختی نباشد باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو سفید بلند فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو سفید بلند 1401

شلوار سفید کرمی که پارچه خنکی دارد، یکی از بهترین انتخاب ها در فصل تابستان می باشد. پارچه های کتان و لینن یکی از بهترین پارچه ها برای این فصل می باشند. پس شلوار متناسب با مدل و رنگ مانتوی خود را انتخاب نمایید.
کتانی سفید رنگ یکی از بهترین و کاربردی ترین مدل کفش برای ست کردن مانتو سفید می باشد. البته این در شرایطی است که مانتو و استایل شما حالت اسپرتی داشته باشد. در صورت وجود استایل رسمی بهتر است از انواع صندل ها و یا کفش های پاشنه بلند استفاده گردد.
بهتر است بگوییم که براس ست کردن مانتو سفید و مشکی دست شما کاملا باز است چرا که شما می توانید از رنگ های متناسب با مانتو سفید برای ست استایل خود استفاده کنید.
پیشنهادی که ما می توانیم برای ست مانتو سفید و مشکی به شما دوستان عزیز بکنیم این است که از کیف و کفش مشکی برای ست خود استفاده کنید یا اینکه برای انتخاب رنگ شال و روسری خود به سراغ رنگ طوسی بروید.

مانتو سفید بلند 2022

مانتو سفید عروسکی 

alt

مانتو سفید مجلسی بلند  

alt

مدل مانتو سفید کوتاه 

alt

مانتو سفید کوتاه اسپرت 

alt

مانتو سفید تابستانی  

alt

مانتو سفید جدید  

alt

مانتو سفید بلند اسپرت  

alt

مانتو سفید بلند جلو باز  

alt

مانتو سفید بلند 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(22 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما: