بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بسیاری از افرادی که طراحی آشپزخانه اپن را انجام می دهند بر این باور هستند که باید به گونه آشپزخانه و اپن آن را طراحی کنند تا با دیگر قسمتهای خانه هماهنگی های لازم را داشته باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل اپن آشپزخانه جلب می نماییم. 

alt

مدل اپن آشپزخانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل اپن آشپزخانه " مدل اپن آشپزخانه با گچ | مدل اپن آشپزخانه گچی جدید | مدل اپن آشپزخانه ساده و شیک | مدل اپن آشپزخانه ۲۰۲۱ | مدل اپن آشپزخانه ایرانی | مدل آشپزخانه دو طرف اپن | مدل اپن آشپزخانه ستون دار | مدل اپن آشپزخانه کوچک یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید استفاده نمودن از متریال های مناسب در طراحی آشپزخانه اپن می باشد. باید دقت داشته باشید که در طراحی اینگونه آشپزخانه ها از هرج و مرج زیاد خودداری کنید تا فضای آشپزخانه چندان شلوغ نشود، برای اینکه از شلوغی آشپزخانه جلوگیری کنید می توانید از وسایلی استفاده کنید که چند منظوره هستند.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل اپن آشپزخانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل اپن آشپزخانه 1401

 از گذاشتن ظروفی مثل قابلمه‌ها و وسایل برقی در محل‌هایی که از محل استقرار مبلمان قابل دیدن هستند، خودداری کنید. بهتر است قابلمه‌ها و وسایل برقی را درون کابینت‌ها جاسازی کنید.
حین انتخاب رنگ پرده یا رنگ کاشی یا کابینت برای آشپزخانه اُپن باید بتوانید بین آن‌ها و سالن پذیرایی هارمونی ایجاد کنید؛ وگرنه، این منطقه از سوی افرادی که در پذیرایی می‌نشینند، نقطه تمرکز و توجه می‌شود. می‌توانید از پرده‌های حصیری یا کاغذی متحرک روی اُپن استفاده کنید تا در صورت تمایل، مانع از دیده شدن داخل آشپزخانه شوید. برای پرده و کابینت نیز انتخاب رنگ‌های روشن مانع از تمرکز نگاه میهمانان می‌شود.
لازم نیست کفپوشی که برای آشپزخانه انتخاب می‌کنید، با کفپوش پذیرایی، یکی باشد. اگر پذیرایی شما با موکت پوشیده شده، آشپزخانه شما می‌تواند سرامیک باشد. اما اگر کفپوش تمام خانه سرامیک یا پارکت است، می‌توانید آشپزخانه را هم با‌‌ همان کفپوش بپوشانید اما حتما توجه داشته باشید که فرش یا قالیچه‌ای که در آشپزخانه می‌اندازید، به خوبی روی زمین محکم شود تا روی آن لیز نخورید.
هر آشپزخانه‌ سه نقطه اصلی دارد؛ جایگاه مقابل گاز، ظرف شویی و میز کار یا پیشخوان یا کابینتی که اکثر کار‌ها روی آن انجام می‌شود. وسایل در دکوراسیون آشپزخانه اپن باید به گونه‌ای چیده شود که فضای کافی برای حرکت و کار مقابل این سه نقطه وجود داشته باشد. وسایل مورد نیاز هریک از این مناطق را در اطراف‌‌ همان قسمت جاسازی کنید تا مجبور به تحرک زیاد حین انجام کار نباشید. ادویه‌ها، روغن و قابلمه‌ها را نزدیک گاز و بشقاب و لیوان‌ها را کنار ظرف شویی مرتب کنید.

مدل اپن آشپزخانه 2022

alt

مدل اپن آشپزخانه کوچک 

alt

مدل اپن آشپزخانه ستون دار  

alt

مدل آشپزخانه دو طرف اپن  

alt

مدل اپن آشپزخانه ایرانی  

alt

مدل اپن آشپزخانه ۲۰۲۱  

alt

مدل اپن آشپزخانه ساده و شیک  

alt

مدل اپن آشپزخانه گچی جدید  

alt

مدل اپن آشپزخانه با گچ  

alt

مدل اپن آشپزخانه 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(35 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر

پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:
 • سدیس دوشنبه, 21 شهریور 1401

  خدایا نصیب ما هم بکن

 • مریم کریمی دوشنبه, 21 شهریور 1401

  هشت و هفت کلیو میخواهم لاغر بشوم

 • ناشناس يكشنبه, 20 شهریور 1401

  سلام اینهایی که چنین اشپزخونه ای دارند اصلن بلد نیستن اشپزی کنند ؟؟ فقط برایه چشم وهم چشمی

 • ریحان شنبه, 19 شهریور 1401

  خدایا تا جونیم قسمت ماهم بکن زندگیهای خوب داشته باشیم.. البته اول سلامتی ازت خواستارم واسه خانوادم بعدش آرامش ورفاه

 • ناشناس جمعه, 18 شهریور 1401

  همچين خونه هايی م آرزوست،، بهتره بگم حسرته