بنر
بنر
بنر
بنر
اگر علاوه بر النگو از مچ بند یا ساعت هم استفاده می کنید النگوها را در دست راست و مچ بند یا ساعت را در دست چپ بیندازید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل النگو طلا جدید دخترانه جلب می نماییم. 

alt

مدل النگو طلا جدید دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل النگو طلا جدید دخترانه " مدل النگو طلا جدید عروس | مدل النگو طلا ایرانی | النگو استخوانی جدید | النگو جدید ۱۴۰۰ | مدل النگو خارجی جدید | النگو باریک جدید | النگو طلا پهن | قیمت النگو طلا اگر فقط النگو دارید به نظر می رسد که النگو در دست چپ زیباتر خود را در معرض نمایش بگذارد. اجرت جواهرات و النگو طلای خارجی بسیار زیاد است و اگر هدف شما از خرید طلا سرمایه گذاری باشد جواهرات ایرانی بسیار مناسب ترند ولی اگر صرفا جهت علاقه به طلا یا هدیه به خرید می روید و از بودجه مالی مناسبی برخوردارید می توانید به سراغ نوع خارجی آن بروید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل النگو طلا جدید دخترانه  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل النگو طلا جدید دخترانه 1401

وقتی اسم طلا می آید در ذهن اکثر افراد طلای زرد رنگ نقش می بندد و همانطور هم که می دانید رنگ زرد، متداول ترین رنگ طلا می باشد. اما فراموش نکنید که طلا در رنگ های دیگری همچون سفید، صورتی یا زردگل، قرمز و آبی نیز وجود دارد.
یکی از نکاتی که لازم است در هنگام خرید به آن توجه کنید نحوه لباس پوشیدن شما است. همچنین اندازه دستان شما و رنگ پوست دست شما نیز می توانند موثر باشند. اگر دستان چاقی دارید احتمالا النگوی ظریف برای شما مناسب تر  است و اگر دست شما ظریف است از النگو و مچ بند نسبتا با ضخامت استفاده کنید. سعی کنید از لباس های ساده استفاده کنید و اگر النگو و مچ بند و ساعت شما رنگی یا نگین دار هستند سعی کنید با رنگ لباس شما هماهنگی داشته باشند.

همچنین اگر برای خرید طلا، به دنبال یک مرکز خرید معتبر هستید، بازدید از لیست گالری طلا و طلا فروشی تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل النگو طلا جدید دخترانه 2022

alt

بنر

قیمت النگو طلا 

alt

النگو طلا پهن  

alt

النگو باریک جدید 

alt

مدل النگو خارجی جدید  

alt

 النگو جدید ۱۴۰۰  

النگو استخوانی جدید  

alt

مدل النگو طلا ایرانی  

مدل النگو طلا جدید عروس

alt

مدل النگو طلا جدید دخترانه 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(108 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • آنجا سه شنبه, 06 تیر 1402

    بد نیست اما خیلی سادس

  • هلیا جمعه, 25 شهریور 1401

    عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی قشنگه عالی

    پاسخ مدیر:

    ممنون از همراهی شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز