بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
از آنجایی کـه النگو طلا جز زیورآلاتی اسـت کـه درتماس مستقیم با فعالیتهای روزمره زندگی است طراحی زیبا و دوام از فاکتور‌هـای اصلی شـما برای انتخاب خواهند بود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل النگو طلا جدید عروس جلب می نماییم. 

alt

مدل النگو طلا جدید عروس با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل النگو طلا جدید عروس " النگو جدید 2022| النگو استخوانی جدید | مدل النگو طلا ایرانی | مدل النگو طلا جدید دخترانه | مدل النگو خارجی جدید | مدل النگو اماراتی جدید | عکس النگو طلا | قیمت النگو طلا دیجی کالا  اگر دست‌هـای باریک و استخوانی دارید، النگو ریز برای شـما مناسب‌تر اسـت. همچنین اگر دست‌هـای کوتاه و پهن داشته باشید، باید النگویی را انتخاب کنید کـه دستان شـما را بلندتر نشان دهند. در نتیجه، انواع مدل النگو ریز برای شـما نیز بهترین انتخاب اسـت. امّا شاید بهتر باشد کـه بـه یک النگو تک بسنده نکنید و دو یا سه النگو ریز را درکنار هم امتحان کنید. هنگام انتخاب النگو می‌بایستی از اندازۀ دور مچ شخص استفاده کننده آگاهی داشت.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل النگو طلا جدید عروس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل النگو طلا جدید عروس 1401

انواع مختلف النگو در طرح های مختلف موجود هستند. شما می توانید از النگو های ساده استفاده کنید یا نگین دار. همچنین رنگ النگو نیز مهم است شما می توانید برای جشن های روزانه از النگوی زرد و برای جشن هایی که در شب هستند از النگوی زرد رنگ استفاده کنید. در هنگام خرید النگو به عیار طلا دقت کنید و فراموش نکنید هر چه عیار بالاتر باشد طلا گران تر است. از ترکیب کردن النگو های زرد و سفید با هم خودداری کنید. حسن طلای سفید این است که می شود آن را با بیشتر لباس ها ست کرد. این در حالی است که پوشیدن طلای زرد بهتر است با لباس مشکی باشد. ترکیب النگوی سفید با رنگ های قرمز و فیروزه ای زیبا است و در عوض پوشیدن طلای زرد با لباس های زرد و نارنجی رنگ بسیار شیک می باشد.

همچنین اگر برای خرید طلا، به دنبال یک مرکز خرید معتبر هستید، بازدید از لیست گالری طلا و طلا فروشی تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل النگو طلا جدید عروس 2022

alt

قیمت النگو طلا دیجی کالا 

alt

عکس النگو طلا  

مدل النگو اماراتی جدید  

alt

مدل النگو خارجی جدید  

alt

مدل النگو طلا جدید دخترانه  

alt

مدل النگو طلا ایرانی  

alt

مدل النگو طلا جدید عروس 1401 

alt

النگو جدید 2022

alt

النگو استخوانی جدید  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(117 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما:
 • حسرت سه شنبه, 06 دی 1401

  سلام همشون خیلی خوشگلن،خوش به حال کسی که میتونه بخره،اینقدر گرون شده که ما فقط میتونیم عکس شو ببینیم،تورو خدا قیمت ها رو بیارید پایین ماهم یه انگشتر بخریم.

 • ارزو يكشنبه, 20 شهریور 1401

  زیاد جالب نبودن

 • ناشناس سه شنبه, 15 شهریور 1401

  خیلی زشتن

 • خانم آقاجانی دوشنبه, 14 شهریور 1401

  خیلی عالی وزیبا بودن ولی کاشکی ۲۴ عیار اماراتی وکویتی رو هم نشون میدادید