بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از ترفندهای کاشت ناخن انتخاب درست ابزار کار کاشت ناخن است که تاثیر زیادی در نتیجه نهایی کار دارند. ر ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کاشت ناخن دخترانه جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل کاشت ناخن دخترانه جدید " کاشت ناخن دخترانه اسپرت | مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی | مدل ناخن دخترانه کوتاه | کاشت ناخن دخترانه کوتاه | کاشت ناخن دخترانه ساده | مدل کاشت ناخن دخترانه شیک | مدل کاشت ناخن دخترانه شیک بلند | مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه امروزه با توجه به استقبال مشتریان، کاشت ناخن با ژل دارای طرفداران زیادی است. این استقبال دو دلیل عمده دارد و از دلایل اصلی آن می توان به عدم استفاده از لیکویید اشاره کرد، بنابراین دیگر از بوی نامطبوع و تند آن خبری نیست. دلیل دوم نیز این است که این نوع کاشت به علت انعطاف پذیر بودن ناخن کاشته شده، دوام مناسبی دارد و دیرتر دچار شکستگی می گردد.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کاشت ناخن دخترانه جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل کاشت ناخن دخترانه جدید 1401

انتخاب رنگ پودر به سلیقه مشتری انجام می شود و در روند کار کاشت ناخن و موادگذاری تاثیری ندارد، اما بافت پودر کاشت ناخن تاثیر زیادی در مواد گذاری دارد و از ترفند های کاشت ناخن است. از پودر هایی با بافت خیلی ریز استفاده کنید، مواد گذاری با پودر های با بافت بسیار ریز راحت تر و بهتر انجام می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که احتمال هوا گرفتن کاشت ناخن وقتی از پودرهای اکلیلی یا شاین دار با اکلیل های درشت استفاده می کنید بیشتر است.
برای کسانی که به طراحی ناخن علاقه دارند کاشت ناخن راه حل مناسبی است زیرا بعضی از طرح ها را روی ناخن طبیعی نمی توان پیاده سازی کرد.
تاثیر مواد شیمیایی کاشت بر روی جنین تا کنون اثبات نشده اما بهتر آن است که شرط احتیاط رعایت شده و خانم های باردار در معرض این مواد قرار نگیرند.
به عنوان یک ناخنکار باید انواع ژل ها را بشناسید و بدانید در چه کاشت هایی از هارد ژل باید استفاده کنید و سافت ژل برای کدام کاشت ها مناسب تر است. با شناخت ژل ها و چگونگی کار کردن با ژل سرعت و کیفیت کار کاشت ناخن بالا تر می رود. برای مثال برای کاشت ناخن با فیبر سافت ژل گزینه مناسب تری است و کسب تجربه در این موارد، ‌ترفندهای کاشت ناخن می باشد.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل کاشت ناخن دخترانه جدید 2022

alt

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه جدید 1401 

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت 

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی    

alt

مدل ناخن دخترانه کوتاه  

alt

کاشت ناخن دخترانه کوتاه 

alt

کاشت ناخن دخترانه ساده   

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه شیک 

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه شیک بلند  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: