بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای داشتن تزیین ایده آل سفره باید در ابتدای کار محل قرار دادن ظرف ها و غذاها را مشخص کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین شام مهمانی جلب می نماییم. 

alt

تزیین شام مهمانی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین شام مهمانی "  تزیین سفره شام مهمانی | تزیین میز شام مهمانی | تزیین میز شام مهمانی کوچک | تزئینات شام مهمانی | تزیین غذای مهمانی | تزیینات شام مهمانی | تزیینات غذای مهمانی | تزیین سفره شام مهمانی روی زمین | تزیین سفره شام مهمانی ساده برای تزیین سفره شام ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید از رومیزی استفاده کنید یا خیر. اگر رومیزیتان سفید و جنس آن لیز باشد لازم است که زیر آن حتماً چیزی بیندازید که روی میز لیز نخورد. رومیزی باید تقریباً به اندازه 30 سانتیمتر از میز آویزان باشد. اگر شامتان بوفه است، رومیزی باید تا زمین باشد. وقتی رومیزی را تنظیم کردید می توانید میز را بچینید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین شام مهمانی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین شام مهمانی 1401

بشقابهای مخصوص سالاد در سفره بگذارید. بشقاب غذا وقتی مهمانان می نشسنند نباید روی میز باشد.
اگر سوپ و سالاد هم دارید تعداد قاشق هایی که روی میز می گذارید باید دو عدد باشد. قاشق کوچک دسرخوری باید در سمت راست چاقو و قاشق سوپ خوری باید در سمت راست قاشق دسرخوری باشد. همچنین می توانید قاشق دسرخوری را درست موقع سرو دسر روی میز بگذارید.
در تزیین سفره افطار سعی کنید کنار هر یک از بشقاب ها لیوان و چنگال و دستمال سفره قرار دهید و هم چنین در وسط سفره جاهای خالی را برای غذای اصلی نگه دارید زیرا معمولا غذای اصلی در مراسم افطاری بعد از سرو خوردنی های دیگر بر سر سفره آورده می شود. سبزی آرایی و تزیین دسر هایی نظیر شله زرد و فرنی و …. از مهم ترین مسائل برای زیبایی بیشتر سفره های افطاری است.

همچنین اگر برای غذا و دسر، به دنبال یک آشپزخانه هستید، بازدید از لیست تهیه دسر و فینگرفود شهر های ایران  و لیست تهیه غذا شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین شام مهمانی 2022

alt

بنر

تزیین سفره شام مهمانی ساده 

alt

تزیین سفره شام مهمانی روی زمین  

alt

تزیینات غذای مهمانی 

alt

تزیینات شام مهمانی  

alt

تزیین غذای مهمانی  

alt

تزئینات شام مهمانی 

alt

تزیین میز شام مهمانی کوچک 

alt

تزیین میز شام مهمانی 

alt

تزیین سفره شام مهمانی 

alt

تزیین شام مهمانی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(12 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها