بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ست کردن دستبند طلا باید به تناژ رنگ پوست توجه کنیم. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دستبند ظریف طلا جلب می نماییم. 

alt

دستبند ظریف طلا با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" دستبند ظریف طلا " قیمت دستبند زنجیری طلا ظریف | دستبند النگویی طلا جدید | دستبند طلا جدید | دستبند طلا 18 عیار | دستبند دخترانه طلا | دستبند طلا پهن | قیمت دستبند النگویی طلا جدید | لیست قیمت دستبند طلا دیجی کالا اگر دستبند روی دست شما چفت شود و فضای آزاد نداشته باشد، روی جریان خون تأثیر می‌گذارد یا ممکن است روی پوست دست جا بیندازد. دستبند استاندارد و زیبا باید کمی روی دست لخت و آزاد باشد. اما این آزادی و لختی باید به صورتی باشد که دستبند بیش از حد آویزان نشود و یا از دست بیرون نیاید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دستبند ظریف طلا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

دستبند ظریف طلا 1401

شاید نتوانید یک دستبند طلای پر از نگین را هر روز در محل کارتان بپوشید اما کافی است بخواهید به مهمانی بروید تا گزینه‌های بی‌نهایت جلو رویتان باز شوند. اگر قرار است چند دستبند با هم به دست کنید، شکل‌های متفاوتی را در نظر بگیرید اما یک تم رنگی را رعایت کنید‌، این استایل به ویژه با شلوار جین خیلی چشمگیر است. اگر عادت دارید با لباس‌های مشکی و ساده به مهمانی بروید، هیچ چیز به اندازه یک دستبند مروارید و طلای ترکیبی استایل شما را کامل نخواهد کرد!
شاید دوست داشته باشید دستبند طلا را همیشه در دست داشته باشید. برای چنین استفاده‌ای بهتر است مدل‌های ساده و در عین‌حال محکم و مقاوم را انتخاب کنید. این توصیه‌ در راهنمای خرید دستبند طلا زنانه خصوصا از این نظر که بیشتر خانم‌ها به صورت روزانه کارهای منزل را انجام می‌دهند، اهمیت دارد. 
 زرد: این رنگ طبیعی و کلاسیک طلا است و محبوب‌ترین رنگ آن نیز محسوب می‌شود. معمولا بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از طلای زرد استفاده کنند تا ارزش حقیقی آن مشخص باشد.
سفید: این رنگ ترکیبی از طلا با فلزاتی دیگر مثل نیکل، مس، روی و پالادیوم ساخته می‌شود.
صورتی (رزگلد): ترکیب طلا با مس این رنگ را می‌دهد که بسیار خاص و زیبا است. 
سبز: این رنگ با ترکیب طلا و نقره به دست می‌آید و در برخی طراحی‌ها از آن استفاده می‌شود.
سیاه: با استفاده از یک روکش از جنس روتنیوم به دست می‌آید.
طلای بنفش: از ترکیب طلا با آلومینیوم و ایندیوم به دست می‌آید.

همچنین اگر برای خرید طلا، به دنبال یک مرکز معتبر با مدلهای جدید هستید، بازدید از لیست بهترین مراکز خرید طلا در تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

دستبند ظریف طلا 2022

دستبند ظریف طلا 1401 

alt

قیمت دستبند زنجیری طلا ظریف 

alt

دستبند النگویی طلا جدید

alt

دستبند طلا جدید    

alt

دستبند طلا 18 عیار 

alt

دستبند دخترانه طلا 

دستبند طلا پهن 

alt

قیمت دستبند النگویی طلا جدید     

alt

لیست قیمت دستبند طلا دیجی کالا 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(51 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما:
  • زهرا يكشنبه, 27 شهریور 1401

    اصلا خوشگل نیستن خیییلی ظریفن


جدیدترین ها