بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
خرید دستبند طلا از هر نوعی که باشد، ویژگی‌های خودش را دارد. دستبند طلا و دیگر دستبندها، از جمله زیورآلاتی هستند که کادو دادن آنها ساده است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل دستبند طلا جدید عروس جلب می نماییم. 

alt

مدل دستبند طلا جدید عروس با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل دستبند طلا جدید عروس " دستبند طلا زنانه | دستبند طلا زنانه| دستبند النگویی طلا | دستبند طلا کارتیه | دستبند طلا سفید | دستبند کارتیر انواع دستبند طلا می‌تواند معیارهای سایزبندی را تا حدی تحت تأثیر قرار دهد. برای مثال دستبندهای زنجیری به خاطر ماهیتشان آزادی بیشتری به شما در تعیین سایز می‌دهند. در حالی‌که دستبندهای مدل تسبیحی باید سایزبندی دقیق‌تر باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دستبند طلا جدید عروس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل دستبند طلا جدید عروس 1401

شکل دایره ای و متقارن و غیر قابل انعطاف، ویژگی اصلی آن است. برخلاف تصور ما از دستبندهای رایج، انعطاف کمتری دارد و مانند النگو روی مچ قرار می‌گیرد. نگین‌های مختلف روی آن کار شده و چون منعطف نیست، باید به شیوه النگو طلا، آن را پوشید.
دستبند زنجیری برخلاف مدل النگویی، قفل دارند و روی هر مچی قابل تنظیم هستند. به راحتی می‌توان آن را با سایر اکسسوری‌ها و جواهرات استفاده کرد. برخلاف مدل النگویی، ساده و راحت است و به لباس گیر نمی‌کند.  نیاز به مراقبت ویژه ندارد، و  به راحتی روی مچ تنظیم می‌شود. مدل‌های مختلفی دارد.
سایز دستبند می‌تواند مقداری حدود 2 تا 3 سانتی‌متر بیشتر از سایز دور مچ شما باشد. راهنمای خرید دستبند طلا این سایزبندی‌ها را با توجه به اندازه‌ی دور مچ شما پیشنهاد می‌دهد:

همچنین اگر برای خرید طلا، به دنبال یک مرکز معتبر با مدلهای جدید هستید، بازدید از لیست بهترین مراکز خرید طلا در تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل دستبند طلا جدید عروس 2022

دستبند کارتیر 

دستبند طلا سفید  

alt

دستبند طلا کارتیه  

 دستبند النگویی طلا  

alt

دستبند طلا زنانه 

دستبند طلا زنانه  

مدل دستبند طلا جدید عروس 1401  

altaltaltalt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: