بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در طول فصل‌های پاییز سال‌های گذشته می‌شود گفت آبی به اندازه مشکی محبوب شده است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن طرح پاییزی جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن طرح پاییزی جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن طرح پاییزی جدید " مدل ناخن پاییزی | مدل ناخن پاییزی دخترانه | مدل ناخن پاییزی 2022 | ژلیش ناخن پاییزی | طرح ناخن دخترانه | طرح ناخن ساده و شیک | طرح ناخن جدید | طرح ناخن پاییزی روباه ترندهای امسال نیز نشان می‌دهد که پاییز پیش رو فارغ از این ماجرا نیست. به همین خاطر باید قدردان تطبیق‌پذیری باشکوه آبی کهکشانی و نیمه شبی باشیم. اما همین‌طور که فصل سرما شروع می‌شود، رنگ آبی روشن‌تر که حالتی رؤیاگونه دارد جای آن را می‌گیرد. شما عاشق رنگ آبی کرمی برای ناخن خود در فصل پاییز خواهید شد چرا که هم بسیار زیباست و هم جلوه‌ای مرتب دارد.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن طرح پاییزی جدید  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن طرح پاییزی جدید 1401

قرمز ملایم این روزها در فصل پاییز حسابی دارد محبوبیت خود را به دست می‌آورد. اما چرا این موضوع آن‌قدر مهم شده؟ احتمالاً متوجه شده‌اید که ناخن قرمز به‌خوبی با رنگ چشم تناسب پیدا می‌کنند و همچنین حالتی رمانتیک به فرد می‌دهند. ما پیشنهاد نمی‌کنیم که از قرمز فلفلی یا دیگر قرمزهای پررنگ استفاده کنید. برای این که رنگ ناخن شما مدرن‌تر باشد بهتر است سراغ رنگ قرمز کرنبری باشید. به خاطر داشته باشید که می‌توانید این رنگ را با رنگ لب خود نیز ست کنید. قرمز ملایم، رنگی است که به‌خوبی با ناخن کوتاه، بلند و هر شکل دیگری ست می‌شود.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن طرح پاییزی جدید 2022

alt

طرح ناخن پاییزی روباه 

alt

طرح ناخن جدید  

alt

طرح ناخن ساده و شیک 

alt

طرح ناخن دخترانه  

alt

ژلیش ناخن پاییزی  

alt

مدل ناخن پاییزی 2022  

alt

مدل ناخن پاییزی دخترانه  

alt

مدل ناخن پاییزی 

alt

مدل ناخن طرح پاییزی جدید 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)


نظرات شما: