بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنفش نام رنگی است که در میان دو رنگ ارغوانی و آبی قرار دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن بنفش جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن بنفش با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن بنفش " طراحی ناخن بنفش | طراحی ناخن بنفش و طلایی | طراحی ناخن بنفش یاسی | طراحی ناخن بنفش و مشکی | طراحی ناخن بنفش دخترانه | طراحی ناخن بنفش نقره ای | طراحی ناخن بنفش و سفید | طراحی ناخن بنفش صورتی | طراحی ناخن بنفش وزرد | طراحی ناخن بنفش رنگ طراحی ناخن دارای دنیای گسترده ای از انواع طرح و رنگ های متنوع می باشد. در برخی از مدل های دیزاین ناخن از لاک تک رنگ برای ایجاد طرح روی ناخن ها ایجاد می شود و در برخی دیگر از مدل ها نیز از ترکیب دو یا چند رنگ لاک استفاده می گردد که در این صورت باید رنگ لاک های مورد استفاده با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند تا طرح لاک ناخن زیبا و خاص به نظر برسد. بنفش دارای سابقه طولانی در ارتباط با اصالت و خاندان سلطنتی است، در اصل به‌دلیل اینکه رنگ ارغوانی صوری در دوران باستان بسیار گران بود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن بنفش فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن بنفش 1401

زمانی که می‌خواهید یک رنگ مناسب برای ناخن های خود انتخاب کنید، باید روز یا مناسبتی که در آن هستید را نیز در نظر داشته باشید. اگر می‌خواهید به سر کار بروید یا در یک جلسه ی کاری شرکت کنید یا یک چیزی شبیه به این، رنگ‌های خنثی را بر گزینید. اما اگر می‌خواهید شبی را با دوستانتان باشید قرمز رنگی عالی است، اما هر کاری که می کنید، سعی کنید آنرا تیره نگاه داشته یا به تناسب رنگ جواهرات فلزی خود رنگ مناسبی را انتخاب کنید.
رنگ بنفش روشن نماد فردیت و تخیل است.
رنگ بنفش تیره نماد غم و اندوه و بی اعتنایی است.
رنگ یاسی نماد عشق و آرامش است.

گل اسطوخودوس، شاه پسند، کلماتیس، گل زنبق، پلاتیکدن گراندیفلوروس، گل پونه سا، ارکیده، یاس، زعفران، بنفشه، گل سنبل، گل مینای چینی، گل پیچک، گل شیپوری، گل یاس خوشه ای، اطلسی و طوسک یا گل کبوتر از گل های بنفش رنگ در طبیعت هستند.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن بنفش 2022

alt

بنر

طراحی ناخن بنفش 1401 

alt

طراحی ناخن بنفش   

alt

طراحی ناخن بنفش و طلایی 

alt

طراحی ناخن بنفش یاسی 

alt

طراحی ناخن بنفش و مشکی

alt

طراحی ناخن بنفش دخترانه 

alt

طراحی ناخن بنفش نقره ای      

alt

طراحی ناخن بنفش و سفید 

alt

طراحی ناخن بنفش صورتی 

alt

طراحی ناخن بنفش وزرد    

alt

طراحی ناخن بنفش رنگ 

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(24 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها