بنر
بنر
بنر
بنر
پالتو یا کت‌های چهارخانه طی چند سال اخیر به استایلی ماندگار تبدیل شده. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل پالتو چهارخونه جلب می نماییم. 

alt

مدل پالتو چهارخونه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل پالتو چهارخونه " مدل پالتو چهارخونه کوتاه | مدل پالتو چهارخونه ریز جدید | مدل پالتو چهارخونه درشت جدید | مدل پالتو چهارخونه جدید دخترانه | مدل پالتو چهارخونه اسپرت | پالتو چهارخونه پشمی | پالتو چهارخونه بچگانه | مدل پالتو چهارخونه دخترانه اگر قد بلند هستید و اندام تان درشت است بهتر است قد میدی یا همان تا روی زانو را انتخاب کنید تا ران های تان را استتار کنددر غیر این صورت اندام تان بزرگ تر به نظر میرسد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پالتو چهارخونه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل پالتو چهارخونه 1401

به طور کلی در ست کردن لباس‌های چهارخانه باید توجه داشت که سایر آیتم‌های پوشش ترجیحا از پارچه های ساده باشند، این قانون در ست کردن روسری یا شال با پالتو چهارخانه هم صدق می کند، شال‌های ساده و بدون طرح بهترین گزینه هستند. اگر تمایل به استفاده از شال مشکی ساده نداشته باشید، از رنگ درخشانی هماهنگ با رنگ پالتو چهارخانه خود یا از رنگ‌های خنثی استفاده کنید.
پوشیدن پالتوی چهارخونه برای خانم ها در رده سنی مختلف مناسب می باشد و این طرح پالتو دارای مدل هایی متنوع می باشد و بهتر است شما با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها پالتویی خاص را برای پوشیدن انتخاب نمایید.اگر پالتو چهار خونه شما دارای رنگ خنثی مثل توسی و کرمی هست میتونید با پوشیدن یک لباس زیبا با رنگهای خیره کننده و خاص مثل قرمز، نارنجی، زرد و غیره، جذابیت ویژه‌ای رو برای استایل زمستانی خودتون به وجود بیارید.
پالتوهای چهارخونه به صورت دکمه دار و جلوباز دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید ظاهری امروزی داشته باشید بهتر است طرح پالتوی خود را جلوباز انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید پالتوی خود را به صورت جلوباز انتخاب نمایید بهتر است از زیر پالتو بافت یا تونیک بافت خوشرنگ و زیبایی را بپوشید همچنین بهتر است طرح لباسی که از زیر پالتو پوشیده می شود را ساده انتخاب نمایید.

مدل پالتو چهارخونه 2022

alt

مدل پالتو چهارخونه دخترانه 

alt

بنر

پالتو چهارخونه بچگانه  

alt

پالتو چهارخونه پشمی  

alt

مدل پالتو چهارخونه 1401  

alt

مدل پالتو چهارخونه کوتاه 

مدل پالتو چهارخونه ریز جدید

alt

مدل پالتو چهارخونه درشت جدید 

مدل پالتو چهارخونه اسپرت  

مدل پالتو چهارخونه جدید دخترانه  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(19 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • شیرازی چهارشنبه, 13 مهر 1401

    همون اولی از همش شیک تر بود. باقیش مثل پتو مسافرتی هست طرحش


عناوین جذاب امروز