بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در طول فصل‌های پاییز سال‌های گذشته می‌شود گفت آبی به اندازه مشکی محبوب شده است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ناخن های پاییزی 2022 جلب می نماییم. 

alt

ناخن های پاییزی 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" ناخن های پاییزی 2022 " ناخن های پاییزی 2022 | ناخن های پاییزی | مدل ناخن های پاییزی | طرح ناخن های پاییزی | رنگ ناخن های پاییزی | ناخن های پاییز | لاک ناخن های پاییزی | طراحی ناخن های پاییزی | عکس ناخن های پاییزی | ناخن های کوتاه پاییزی | ناخن با رنگ های پاییزی  برای فصل پاییز بهتر است رنگ ناخن شما فیروزه‌ای تیره باشد تا بیشترین تأثیر را نیز در فردی که آن را می‌بیند، بگذارد و چشم او را نوازش دهد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن های پاییزی 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ناخن های پاییزی 2022

کم کم از تابستان گذر کردیم و وارد فصل زیبای پاییز شده ایم. اگر از پاییز به عنوان پادشاه فصل ها نام نبریم واقعا در حقش اجحاف کرده ایم. صدای نم نم اولین باران پاییزی، تغییر رنگ زیبای برگ ها همه و همه به ما یاد آوری می کنند که پاییز فرا رسیده است و ما باید خودمان را با طبیعت همگام کنیم. هماهنگ کردن ظاهر بیرون با هر فصل به ما شادابی و نشاط می بخشد.
سبز زیتونی یکی از انواع رنگ‌های زیبا برای ناخن می‌باشد. این رنگ نه خیلی روشن است و نه خیلی تیره و به‌سادگی می‌شود آن را با رنگ‌های دیگر ست کرد. می‌توانید به همراه این رنگ ناخن لباس‌هایی به رنگ قرمز، بنفش و بژ بپوشید. همچنین می‌توانید سراغ انواع براقش بروید و کمی حس و حالی زنانه به آن بیفزایید. تناسب این رنگ با انواع اشکال ناخن نیز بسیار خوب است.
خردلی زرد تیره‌ای است که به مراتب بهتر از رنگ زرد روشن طرف‌دار دارد. می‌تواند علاوه بر این که ظاهری هنری به شما می‌بخشد، کاملاً انرژی دهنده باشد. بهترین راه برای روشنایی بخشیدن به حس و حالتان است. علاوه بر این، خردلی گرمایی دارد که انتخاب آن برای فصل پاییز را کاملاً هوشمندانه می‌سازد. می‌توانید آن را با لباس خردلی یا انواع لباس‌ها با رنگ خنثی ست کنید.

ناخن های پاییزی 2022

alt

ناخن با رنگ های پاییزی 

alt

ناخن های کوتاه پاییزی 

alt

عکس ناخن های پاییزی 

alt

طراحی ناخن های پاییزی  

alt

لاک ناخن های پاییزی 

alt

ناخن های پاییز  

alt

رنگ ناخن های پاییزی  

alt

طرح ناخن های پاییزی  

alt

مدل ناخن های پاییزی  

alt

 ناخن های پاییزی 

alt

ناخن های پاییزی 2022  

alt

altaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها