بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مشهودترین قسمت ناخن صفحه ناخن است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل طراحی ناخن پا ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

مدل طراحی ناخن پا با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل طراحی ناخن پا "  ژلیش ناخن پا | مدل جدید ناخن | مدل جدید ناخن 2023 | طرح ناخن پاییزی | فرنچ ناخن پا | مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک | انواع لاک ناخن پا | عکس ژلیش پا ناخن یک صفحه شاخی نازک است که در سر انگشتان دست و پا وجود دارد. جنس ناخنها از پروتئینی به نام کراتین است. ناخن از لایه‌هایی تشکیل شده است که به شکل صفحاتی سخت و شفاف روی هم متراکم و کمی محدب هستند. ساختمان ناخن از سه بخش تشکیل شده است که شامل سر ناخن، صفحه ناخن و ریشه ناخن است که درون پوست قرار دارند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن پا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل طراحی ناخن پا 1402

ناخنها نیز مانند پوست نیازمند رطوبت هستند. برای جلوگیری از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن اطراف ناخن و همچنین شکنندگی ناخنها می‌توانید از کرمهای مرطوب کننده یا روغنهایی چون روغن زیتون، نارگیل و کرچک استفاده کنید.برای طراحی ناخن پا از محصولات مرغوب استفاده کنید. اغلب محصولاتی که دارای فرمالدیید هستند، برای ناخنها مناسب‌اند. استفاده از این ماده در محصولات ناخن مانند لاکها و یا پاک کننده‌ها موجب افزایش استحکام و تقویت ناخن می‌شود.
از لاکهای قدیمی استفاده نکنید، زیرا پس از گذشت ۱۲ ماه از تاریخ تولید لاکها، برخی از مایعات داخل آن تبخیر می‌شوند و هنگام استفاده از آن ظاهری زبر و سخت را مشاهده می‌کنید که به خوبی به سطح ناخن نچسبیده است.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل طراحی ناخن پا 2023

alt

مدل طراحی ناخن پا 2023 

بنر

alt

ژلیش ناخن پا 

alt

مدل جدید ناخن

alt

مدل جدید ناخن 2023     

alt

طرح ناخن پاییزی

alt

فرنچ ناخن پا

alt

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک

alt

 عکس ژلیش پا   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها