بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و مدلهای تزیین کله قند بله برون ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

تزیین کله قند بله برون با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین کله قند بله برون " تزیین کله قند بله برون 2023 | تزیین کله قند بله برون با گل طبیعی | ست کله قند بله برون | تزیین کله قند با کاغذ کادو | تزیین کله قند با پول | فیلم تزیین کله قند بله برون | آموزش تزیین کله قند بله برون | قیمت کله قند بله برون | تزیین کله قند بزرگ در گذشته از کله قند به جای شیرینی استفاده می کردند. خانواده داماد بعد از گرفتن بله از عروس خانم، کله قند را شکسته و به واسطه ی آن دهان خود را شیرین می نمودند! حتی امروزه این رسم در برخی از شهر های ایران هنوز پا برجاست و در مجلس بله برون و عقد کنان صورت می پذیرد. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین کله قند بله برون فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین کله قند بله برون 1402

تزئین کله قند عروس با مروارید زیبایی منحصر به فردی به آن می بخشد. از مروارید می توانید در قسمت بالای کله قند یا قسمت پایین آن بیشترین استفاده را داشته باشید. برخی از مروارید برای تزئین تمام کله قند استفاده می کنند که این خود زیبایی خودش را دارد. بهترین چیزی که با مراورید می توانید برای تزئین کله قند استفاده کنید، تور و روبان است.
گل یکی دیگر از مواد تزئیناتی است که به زیبایی کله قند کمک می کند. می تواند از گل های کوچک که به صورت غنچه هستند، دور تا دور کله قند را تزئین نمایید یا در قسمت سر کله قند از شکوفه های بزرگ یا گل هایی مانند رز و .. استفاده کنید.
پس از این که خانواده عروس بله را دادند، یک شب بزرگان خانواده پسر برای مشخص کردن مبلغ مهریه و دیگر مسائل به خانه دختر میرفتند. در خانه عروس خانم پس از صحبت های بسیار درمورد مهرریه و صحبت های دیگر با ثابت شدن قول و قرار ها با صلوات و کف زدن صحبت ها را تمام می کردند و به رسم محلی، کله قندی را که خانواده پسر به دنبال خود آورده اند از سوی یکی از نزدیکان داماد می شکند. البته این شکستن با تشریفات خاصی همراه است و با تفریح و بگو و بخند بسیاری همراه می باشد.

تزیین کله قند بله برون 2023

alt

تزیین کله قند بزرگ 

alt

بنر

تزیین کله قند بله برون 2023  

alt

تزیین کله قند بله برون با گل طبیعی 

alt

ست کله قند بله برون 

alt

تزیین کله قند با کاغذ کادو 

alt

تزیین کله قند با پول     

alt

فیلم تزیین کله قند بله برون 

alt

آموزش تزیین کله قند بله برون | 

alt

قیمت کله قند بله برون  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما:
  • نسرین جمعه, 04 آذر 1401

    واقعا بی نظیرن ولی خب........


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها