بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پژمان بازغی و مستانه مهاجر دو زوج هنرمند که سال ها در کنار هم زندگی کردند و یکی در عرصه بازیگری و دیگری در عرصه تهیه کنندگی و تدوین بسیار درخشیدند. با این حال زندگی این زوج هنرمند با وجود یک فرزند دختر به طلاق ختم شد و اکنون مسیر متفاوتی برای ادامه حیات هنری خود در پیش گرفته اند.

علت طلاق پژمان بازغی از همسرش چیست؟

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر از هم جدا شدند در این مطلب از سوربان همراه ما باشید تا جزئیات بیشتری درباره خبر طلاق پژمان بازغی بخوانید.

alt

شایعه جدایی پژمان بازغی و همسرش به واقعیت پیوست !

از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرف به فراموشی می رفت.

در نهایت ماه های اخیر ، خبر طلاق این زوج هنری در بین اهالی هنر قوت گرفت و در نهایت این دو با پاک کردن تمام عکس های مشترک خود از صفحه های مجازی خود تلویحا خبر جدایی و طلاق خود را تایید کردند ولی بصورت رسمی صحبتی تاکنون نکردند.

ازدواج پژمان بازغی و مستانه مهاجر

پژمان بازغی در سال 1386 وقتی 33 ساله بود با خانم مستانه مهاجر که دو ماه بزرگتر بوده ازدواج کرد و ثمره این زندگی یک دختر بنام «نفس» شد.

مستانه مهاجر : من عاشق پژمان شدم!

alt
مستانه مهاجر و دخترش نفس

مستانه مهاجر طی مصاحبه ای گفت : من عاشق پژمان شدم ، البته باید بگویم که ابتدا پژمان بازغی را دوست نداشتم ما اولین بار در یک جشنواره سینمایی یکدیگر را دیدیم.

دوست مشترکی داشتیم که ما را به هم معرفی کرد و این آشنایی بعد از مدتی دوستی در نهایت سال 1384 منجر به ازواج شد. وقتی من را به ایشان معرفی کردند، آقای بازغی گفتند: شما تیزر تدوین می کنید؟ (خنده) من هم در جواب گفتم: امیدوارم فیلمتان دست من نیفتد!

عشق بعد از نفرت

پس از آن دیدار اول ، با خودم گفتم پس درست فکر می کردم که از پژمان بازغی بدم می آید ، به هر حال زمان گذشت و ما دوباره یکدیگر را دیدیم و من عاشقش شدم و البته او هم عاشق شد و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم.

بیوگرافی پژمان بازغی

پژمان بازغی متولد 19 مرداد 1353 در تهران با اصالت رشتی ، فارغ التحصیل لیسانس مهندس صنایع از دانشگاه امیرکبیر تهران می باشد.

بازی را از سال 1372 زمان دانشجویی شروع تا اینکه اولین بار سال 1387 با سریال «آژانس دوستی» جلوی دوربین رفت و سال 1386 با سریال مرد هزار چهره مشهور شد.

alt

یک برادر بزرگتر از خود بنام پیام و یک برادر کوچک تر بنام پرهام دارد که هر سه تحصیلکرده دانشگاه امیرکبیر هستند، پیام شیمی و پرهام مهندسی صنایع خوانده است. اصالتا اهل لاهیجان بوده و پدرشان بازنشسته نیروی دریایی است.

بعد از انقلاب سال 1357 وقتی 4 ساله بود بخاطر ماموریت پدر برای محافظ از مرزهای آبی در جنوب کشور به بوشهر نقل مکان کردند و تا آخر جنگ در این شهر بودند.
بعد از اتمام جنگ به تهران و سپس دوباره به رشت بازگشتند.

alt
پژمان بازغي و دخترش نفس

بیوگرافی مستانه مهاجر ؛ از تدوین تا تهیه کنندگی

مستانه مهاجر متولد 15 اردیبهشت 1353 در تهران ، فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است که از سال 1372 که 19 ساله بود فعالیت اش را آغاز کرد. بصورت حرفه ای از سال 1381 تدوینگر فیلم و سریال ها شد سپس در قامت تهیه کننده فیلم «اسرافیل» را ساخت و حالا در عرصه تدریس هم فعال است.

مهاجر به عنوان اولین تجربه تهیه کنندگی، فیلم اسرافیل را به کارگردانی آیدا پناهنده در سال 95 ساخت، پژمان بازغی در این فیلم نیز ایفای نقش کرده است.

او بعنوان تدوینگر در فیلم جعفر پناهی بنام سه رخ در سال 97 حضور داشت، او و چندین عوامل فیلم در جشنواره کن 2018 حضور داشتند که این فیلم نخل طلای فیلمنامه کن را گرفت.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: