بنر
بنر
بنر
بنر

لباس عروس مناسب برای عروس خانم ها با قد کوتاه

لباس عروس برای افراد ریزه میزه در مزون های لباس عروس بسیار است چرا که این افراد هم کم نیستند و آرزو دارند در مهم ترین شب زندگی خود بی نظیر به نظر بیایند. ولی باز هم یافتن و خرید لباس عروس مناسب باعث سردرگمی و گیج شدن نو عروسان خواهد شد. ما در این مقاله، به عروس های قد کوتاه کمک می کنیم تا لباسی متناسب بیابند.
معمولا خانم های قد کوتاه به دنبال لباسی هستند که کمی قد آن ها را بلندتر و کشیده تر نشان دهد. گاهی اوقات درنظر گرفتن نکات مهم در انتخاب لباس سبب می شود تا فرد بلندتر به نظر برسد که این امر در مورد لباس عروس نیز مشهود است. 
 
alt

هر آن چه در انتخاب لباس عروس برای افراد ریزه میزه به شما کمک می کند!

 

رازهایی بی نظیر برای این که بلند به نظر برسید:

1-  تاج عروس انتخابی عالی برای ریزنقش ها: از مهم ترین نکاتی که باید آن را در دفترچه ذهنتان حک کنید، این است که تاج عروس برای افراد ریز نقش بسیار مناسب است.  شما باید تاج خود را با توجه به قد خود و داماد انتخاب کنید، یعنی باید بدانید که اگر داماد از شما قدی بلندتر دارد، خوشایند است که از تاج هایی بلند استفاده کنید ولی اگر تفاوت قدی چندان زیادی ندارید و یا همقد هستید، از تاج های کوتاه تری کمک بگیرید.
 
2- شنیون مو برای بلندتر نشان دادن شما: برای این که قد بلند تر نشان داده شوید، می توانید از آرایشگر بخواهید تا موهای شما را بالای سرتان شینیون کند.
 
3- یقه لباس عروس نقش بسیاری دارد: بهتر است از لباس عروس های یقه هفت کمک بگیرید، چون این یقه ها باعث می شوند شما قد بلندتر به نظر برسید.
 
4- دامن لباس عروس باید مناسب باشد: دامن کلوش، دامن هایی به فرم A، دامن های راسته و دامن های نه راسته و نه خیلی پفی از موارد مهمی هستند که شما با کمک آن ها می توانید خودتان را بلندتر از همیشه نشان دهید.
 
5- در انتخاب کفش پاشنه بلند حسابی دقت کنید : اصولا اولین چیزی که عروس ها برای این که خودشان را بلند و کشیده نشان دهند سراغش می روند، کفش هایی با پاشنه های بلند است. اگر عادت ندارید که از کفش پاشنه بلند استفاده کنید، می توانید استفاده از آن را فقط برای عکاسی محدود کنید و در تالار عروسی کفش راحت تری بپوشید.
 
 

کدام لباس عروس ها برای افراد کوتاه قد و ریز نقش مناسب است؟

پیدا کردن لباس عروس متناسب با اندام کمی طاقت‌ فرسا و زمان‌ بر می شود اگر ندانید دقیقا چه می خواهید. عروس‌ ها با نزدیک شدن مراسم عروسی مدت های زیادی از مانشان را در جستجوی مجلات مد و عروس می‌ گذرانند تا بتوانند مدلی که آن ها را شیک تر از همیشه می کند را پیدا کنند. ولی وقتی عروس با کوتاهی قد مواجه باشد، فکر و ذکرش را برای پیدا کردن لباسی که قد و بالای او را رعناتر نشان دهد مشغول می کند. انتخاب لباس عروس برای عروس‌ های کوتاه قد از محدودیت برخوردار می‌ باشد. محدودیت مدل‌ ها و یا حتی جزئیاتی ریز باعث شیک تر شدن عروس می‌ شود. 
 

باید و نبایدهایی قابل تامل در انتخاب لباس عروس برای عروس کوتاه قد

قد کوتاه و سایز کمر کوچک جزو ویژگی های یک عروس کوتاه قد می‌ باشد. اگر شما عروس ریز اندام و ظریفی باشید، باید لباس عروسی را انتخاب کنید که قد شما را کشیده‌ تر نشان دهد. بهترین مدل‌ دامن و بالاتنه لباس عروس برای عروس‌ های کوتاه قد مدل‌ های راسته، ترومپت و ساده هستند و در عوض، باید از انتخاب و خرید لباس‌ های عروس پرنسسی خودداری کنید. زیرا بیشتر از آنکه در این لباس‌ های عروس پُر از پف و گیپور مجلل به نظر برسید، در لباس تان گم خواهید شد!
 
بعضی از لباس‌ های عروس با منجوق‌کاری، پاپیون‌، دنباله‌های مدل‌دار و... باعث می‌ شوند تا عروس کوتاه قدتر از آنچه هست به نظر برسد و از جلوه زیبایی او می‌ کاهد. بنابراین، عروس‌ های کوتاه قد باید لباس‌ های عروس ساده و شیک انتخاب کنند. حتی اگر علاقه دارید از توربان برای پوشانیدن صورت کمک بگیرید، سعی کنید تا حد امکان ساده ترین حالت را انتخاب کنید.
 

لباس عروس راسته بدن شما را می پوشاند و شما را کشیده تر، لاغر تر و پر شکوه تر نشان می دهد

یکی از انواع مناسب لباس عروس، لباس عروس های ترومپت به شمار می آید. این لباس ها دنباله هایی بلند دارند و باعث می شوند قد شما کشیده تر به نظر برسد. بالاتنه دکلته این لباس هم به شما کمک می کند بتوانید قدبلند تز همیشه به نظر برسید. این مدل از آن مدل عروس هایی است که جلوه ای بی نظیر به عروس می بخشد و برای هر اندام و هیکلی مناسب می باشد. 
دیگر مدل مناسب برای خانم های قد کوتاه، مدل لباس عروس کوکتل می باشد که برای پوشیدن این مدل باید پاهای خوش فرمی داشته باشید. این مدل لباس عروس کمک می کند تیپی بامزه تر از همیشه داشته باشید.
 
 

اگر ریزنقش هستید اصلا به این نکات فکر نکنید!

پارچه‌ های اضافه: لطفا اصلا سعی نکنید با انتخاب لباس عروس چند لایه خودتان را پنهان کنید! بلکه، لباسی انتخاب کنید که اندام شما را باشکوه تر نشان دهد.
 
جزئیات اضافی: منجوق‌ کاری و پاپیون شما را از زیبایی اصیل دور نگه می‌ دارند. دنباله‌ های طولانی هم جزو پارچه‌ های اضافه محسوب باشد. با انتخاب دنباله های طولانی توجه حضار به قد کوتاه تان جلب خواهد شد.
 
لباس عروس پایین کمر: این مدل‌ های پایین کمر از ناحیه کمر به پایین‌ تر به شکل قطره هستند. این لباس‌ ها باعث کوتاه تر دیده شدن پاهای عروس می‌ شود.
 
طول متوسط: بهتر است توجه کنید که هرجند دامن‌ های قد متوسط لباس عروس جذاب به نظر می رسد ولی راستش را بخواهید به اندازه مدل‌ های کوکتل به خانم های کوتاه قد برازنده نخواهد بود.
 
 

حرف آخر سوربان

امیدواریم توانسته باشیم با بازگو کردن نکاتی که باید در انتخاب لباس عروس برای افراد ریزه میزه بدانید، بتوانید یک لباس عروس شیک و مناسب تهیه کنید و حسابی خود را با ظاهر و لباس عروستان در ذهن ها ماندگار کنید.
در ضمن اگر تجربه ای دارید که می تواند به کامل تر شدن این مقاله کمک کند آن را با ما در میان بگذارید.

 به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 2.8 از 5)
بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

مزون لباس عروس فوزیه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون عروس پیفون تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در جنوب تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس فابرا (دی تو دی سابق) تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

ژینوگالری تهران | لباس عروسی نامزدی

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس پرنیان شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها