بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
با آمدن فصل بهار و گرم شدن تدریجی هوا بر تعداد عروسی هایی که در فضای باز و باغ تالار برگزار می شود اضافه شده. صرف نظر از زیبایی های طبیعی باغ تالار و بهره گیری از هوای خوب و فرح بخش بهاری، برگزاری عروسی در باغ تالار دارای مزایای زیادتری نسبت به تالار پذیرایی است. همین مزایا باعث تمایل بیشتر عروس و دامادها به استفاده از باغ تالار به جای تالار پذیرایی شده است.

معمولا در فصل های بهار و تابستان برای برگزاری مراسم عروسی باغ تالار بیشتر از تالارها مورد استقبال قرار می گیرند. برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار سلیقه بسیاری از عروس و داماد ها به شمار می رود زیرا دوست دارند در مهم ترین شب زندگی خود یک مراسم بسیار منحصر به فرد برگزار کنند تا در یاد و خاطره تمامی مهمانان باقی به ماند.

به طور کلی باغ تالارها و برخی از باغ های عروسی در شهرهای مختلف نسبت به تالارهای سر پوشیده از مزایا و خصوصیات بیشتری بهرمند هستند که می توان به طبیعی بودن محیط و همچنین وسعت بیشتر باغ تالارها اشاره کرد. اما تمام خصوصیات باغ تالارها به همین دو مورد ختم نمی شود و ما سعی داریم تا در این مقاله از سوربان مزایای باغ تالار نسبت به تالارهای سرپوشیده را عنوان کنیم تا شما در انتخاب خود بتوانید به راحتی عمل کنید.

13 دلیل محکم که باید مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید.

مزیت های برگزاری عروسی در باغ تالار نسبت به تالار های سرپوشیده

۱. دسترسی آسان به باغ تالار ها

دیگر نگران تاخیر مهمانان خود نباشید. باتوجه به این که معمولا باغ تالارها در اطراف شهر وجود دارد این مسئله باعث شده تا مهمانان بدون دردسر و بدون ترافیک و شلوغی داخل شهری به مراسم برسند.

ذکر این نکته نیز لازم است که توجه داشته باشید که مسیری که میهمانان برای ورود به باغ عروسی در هنگام شب طی می کنند را بررسی کنید و قبل از ثبت قرارداد خود با مجموعه یک شب نیز به آنجا سر بزنید. البته با وجود لوکیشن که می توانید از قبل پیش بینی ارسال آن را بکنید این مشکل کمتر شده است.

۲. ظرفیت بیشتر باغ تالار ها

معمولا با توجه به این که باغ تالار ها فضای روباز دارند معمولا از وسعت و ظرفیت بیشتری نسبت به سالن های عروسی برخوردار هستند.

13 دلیل محکم که باید مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید.

۳. پذیرایی راحت تر و بهتر در باغ تالار ها

با توجه به وسعت بیشتر باغ تالار ها پذیرایی در این مکان ها راحت تر از تالارهای سرپوشیده می باشد.

۴. از نظر ظاهری و همچنین نظافت باغ تالار ها بهتر اند

زمانی که در باغ تالار عروسی مراسم خود را برگزار می کنید دیگر نگران کثیف بودن سرامیک های کف تالار و یا آلودگی دیوار های تالار نیستید و می توانید به راحتی و به دور از نگرانی و دلهره در باغ تالار مراسم خود را برگزار کنید.

۵. امکان انجام آتیش بازی حین مراسم در باغ تالار

با توجه به روباز بودن باغ تالار ها مراسم آتش بازی بسیار راحت تر برگزار شده و برای آتش بازی محدودیت های کمتری دارید. تشریفات عروسی ازدواج آسان تر از باغ برگزار می شود و دست برگزار کننده بازتر است.

13 دلیل محکم که باید مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید.

۶. فضایی سبز و دلنشین در باغ تالار به دلیل وجود گل و گیاهان طبیعی

در باغ تالار ها وجود درختان و گل های طبیعی به جذابیت های مراسم افزوده می کند. وجود تعداد زیادی لوکیشن جهت عکاسی فیلم و عکس عروس داماد را زیباتر می کند. همچنین مهمانان شما می تواند عکس های یادگاری زیبایی در مراسم عروسی شما از خود ثبت نمایند.

۷. اگر موسیقی زنده میخواهید باغ تالار گزینه بهتری است

در باغ تالار ها به دلیل این که فضای روباز وجود دارد صدای موسیقی در فضا نمی پیچد و باعث زیبا تر شدن اجرا می شود.

۸. رفاه حال بیشتر میهمانان در باغ تالار ها

در باغ تالار ها صداها باعث اذیت مهمانان نمی شود ولی در سالن های سرپوشیده به علت پیچیدگی صدا باعث اذیت مهمانان می شود. افرادی که ممکن است صدای زیاد آنها را اذیت کند می توانند به قسمت دیگری از باغ مراجعه نمایند و در آنجا پذیرایی شوند.

13 دلیل محکم که باید مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید.

۹. عدم وجود محدودیت های زمانی در باغ تالار ها

در تالار های عروسی عموما می بایست مراسم عروسی را در یک ساعت بخصوص که توسط امکان مشخص و اجبار گردیده به پایان برسانید در باغ تالار ها دیگر نگران محدودیت زمانی نیستید و می توانید تا زمان دلخواه مراسم را ادامه دهید و با محدودیت های زمانی کمتری نسبت به تالارها برخوردارید.

۱۰. طراحی و دکوراسیون جذاب تر باغ تالار ها

از دیگر مزایای باغ تالار نسبت به تالار ها می توان به دکوراسیون جذاب تر باغ تالارها اشاره کرد . عدم محدودیت و وسعت فضا باعث می شود امکان طراحی های خاص و منحصر به فردی در این مجموعه ها ایجاد کرد.

۱۱. نورپردازی بهتر در باغ تالار ها

با توجه به روباز بودن باغ تالارها نور پردازی بسیار شیک تر و آسان تر صورت می گیرد. تنوع زیادی را در این باغ می توان داشت و این امر زیبایی مراسم عروسی شما را بیشتر می کند.

13 دلیل محکم که باید مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید.

۱۲. دارا بودن پارکینگ اختصاصی در باغ تالار ها

باغ تالارها معمولا به دلیل این که در خارج و یا اطراف شهر ها وجود دارند هر کدام از آن ها دارای یک پارکینگ اختصاصی یا فضایی مناسب جهت پارک ماشین های مهمانان هستند و دیگر نگران جای پارک خودرو نیستید.

۱۳. وجود لوکیشن های جذاب و متنوع در باغ تالار

وجود آبنما در باغ تالار ها باعث جذاب تر شدن مراسم می شود در صورتی که امکان وجود آبنما در سالن های سرپوشیده نیست : در بعضی از باغ تالار ها وجود آبنما باعث جذاب تر شدن مراسم می شود در صورتی که در سالن های تالارها امکان وجود آبنما نیست.

13 دلیل محکم که باید مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید.

کلام آخر

یک مراسم عروسی زیبا باید تفاوت هایی داشته باشند و صرفا یک مجلس پذیرایی نیست و این زیبایی ها در یک باغ تالار لوکس و مجلل می تواند تکمیل شود.

تمامی مواردی که ذکر شد از مزایای باغ تالار عروسی نسبت به تالار عروسی می باشند که باعث زیبا تر شدن مراسم عروسی می شود به همین دلیل در فصل های بهار و تابستان استقبال بسیار بیشتری از باغ تالارها نسبت به تالارهای سرپوشیده می شود .

امیدواریم تا با انتخاب یک مکان مناسب برای برگزاری مراسم عروسی خود یک شب رویایی و بسیار خاطره انگیز برای خود و مهمانان به ارمغان بیاورید.

اگر میخواهید بهترین و حرفه ای ترین تالار عروسی یا باغ تالار عروسی را پیدا و رزرو کنید میتوانید به بخش های تالار عروسی و باغ تالار عروسی در سایت سوربان مراجعه کرده و طبق نکات گفته شده و معیارهای خود تالار عروسی و یا باغ تالار عروسی دلخواه خود را پیدا کنید و مراسم عروسی بی نقص و به یاد ماندنی برای خود و میهمانانتان رقم بزنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

پیشنهادها برای شما

تشریفات رویای طلایی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

باغ و عمارت پاپیون اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

باغ و تشریفات پلاک 7 شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس بلانش تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز